Poznajmy się!

Czyli kilka słów o tym, co robię.
Cześć!

Witam Cię na mojej stronie. Jeżeli szukasz fotografa, który zrobi Ci wyjątkowe zdjęcia z ważnych dla Ciebie chwil, to dobrze trafiłaś.

W życiu radość sprawia mi wiele rzeczy, ale tym co zawsze przyspiesza mi puls i nadaje sens są podróże i fotografia. W podróży cieszy mnie brak przewidywalności i to, że mogę na własne oczy oglądać piękne miejsca i poznawać żyjących w nich ludzi. Relacje i zdjęcia z podróży możesz zobaczyć na moim blogu Floating My Boat.

W fotografii zaś najważniejszy jest dla mnie człowiek i historia jaką ze sobą niesie. Za każdym razem gdy podchodzę do zlecenia fotograficznego, chcę dotrzeć do sedna – pokazać wam to, co łatwo przeoczyć w codziennym życiu. Uchwycenie na zdjęciach drobnych gestów, ukradkowych spojrzeń, mimowolnych pocałunków, śmiechu, który ciężko powstrzymać i pokazanie Wam jak pięknie się kochacie jest tym, co sprawia, że fotografia to moja pasja. Cenię sobie autentyczność i spontaniczność, dlatego sesje ze mną nie są pozowane. Podpowiadam, ale nie ustawiam. Zamiast gadżetów, preferuję naturalność. Brzmi jak coś, co sama chcesz widzieć na zdjęciach? 🙂 Napisz.

Zapraszam do zakładki Blog, gdzie zobaczysz pełne relacje oraz do zakładki Portfolio. Chętnie odpowiem na Twoje pytania. Możesz skorzystać z formularza lub wysłać mi maila na adres: kingamadro.photo@gmail.com. Poniżej znajdziesz kilka opinii osób, które już mi zaufały.


Opinie

Julia S.
Kinga robiła nam 2 sesje zdjęciowe, jedną w plenerze - rodzinną, a drugą ciążową w mieszkaniu. Efekty obu sesji były rewelacyjne, pamiątki już na zawsze, ale co najważniejsze, atmosfera podczas sesji była genialna. Czuliśmy się bardzo swobodnie, także nasza 2-letnia córka, która bywa nieśmiała, traktowała Kingę jak ciocię:) Była uśmiechnięta i radosna. Mateusz nie był przekonany do pomysłu sesji zdjęciowej, ale był bardzo pozytywnie zaskoczony, a efekt przerósł nasze oczekiwania.

Julia S.

Gosia J.
Sesja przebiegała w miłej, sympatycznej atmosferze. Czułam się wyluzowana dzięki otwartości i pozytywnemu nastawieniu fotografki. Podobało mi się, że nieatrakcyjne na pozór habazie stały się świetnym tłem/elementem do zdjęć. Jeśli chodzi o zdjęcia, to podoba mi się ich tajemniczy klimat i różne ciekawe ujęcia.


Gosia J.

Jagoda C.
Sesję fotograficzną uważam za świetną. Kinga, dzięki swojej energii i zaangażowaniu zupełnie pozbawiła mnie strachu i zażenowania przed obiektywem. Mimo kilkugodzinnej pracy, czułam zmęczenie dopiero jak sesja się skończyła. Kinga jest fotografem który nie narzuca swojej myśli a doradza i pomaga, a także motywuje pozytywnym nastawieniem. Jednocześnie wie, jaki efekt chce uzyskać i do niego dąży. Dziękuję za piękne zdjęcia!

Jagoda C.

Jaga Ch.
Podczas sesji istotne jest, by czuć się naturalnie, a fotograf niczego nie narzucał, a jedynie podpowiadał, dawał wskazówki. Kinga z pewnością potrafi o to zadbać!! Widać, ze Kinga KOCHA to, co robi, a jej kreatywne podejście w budowaniu swobodnej atmosfery jest gwarancja dobrej zabawy na sesji;). Fotograf któremu w pełni można zaufać:)... Dziękujemy!!

Jaga Ch.

Dorota K.
Ogólnie rzecz biorąc, nie lubię pisać nikomu recenzji bo tego nie umiem. Ale w przypadku Kingi zdecydowanie przełamuje ten "zwyczaj". Główny powód? Ona sama. 🙂 Sposób w jaki prowadzi sesje, luz którym zaraża i ogromna energia są niespotykane. Miałam wcześniej kilka innych sesji i żadna nie może równać się tym z Kingą. Polecam każdemu z czystym sumieniem. Foty prześwietne, atmosfera totalnie na luzie a sama Kinga to profesjonalistka w każdym calu .

Dorota K.

Martyna L.
Wspaniałe, niecodzienne podejście do fotografii, Kinga uchwyci każdą najważniejszą chwilę w piękny sposób. Polecam!

Martyna L.