Poznajmy się!

Cześć!

Witam Cię na mojej stronie. Jeżeli szukasz fotografa, który zrobi Ci wyjątkowe zdjęcia z ważnych dla Ciebie chwil, to dobrze trafiłaś.

W życiu radość sprawia mi wiele rzeczy, ale tym co zawsze przyspiesza mi puls i nadaje sens są podróże i fotografia. W podróży cieszy mnie brak przewidywalności i to, że mogę na własne oczy oglądać piękne miejsca i poznawać żyjących w nich ludzi. Zazwyczaj, ku zdziwieniu moich znajomych, podróżuję solo. Lubię oglądać codzienność, dlatego często oprócz zabytków, „zwiedzam” dzielnice mieszkalne i miejsca, w których pozornie „nic nie ma”. Uwielbiam wyszukiwać budynki lub wzgórza, z których widać panoramy miast lub zachody słońca. Kocham chodzić po górach, a im jest trudniej, tym się bardziej cieszę. Szczególnie dobrze czuję się na Bałkanach, a jednym z moich największych podróżniczych marzeń jest Kolumbia i RPA. Relacje i zdjęcia z podróży możesz zobaczyć na moim blogu Floating My Boat.

W fotografii zaś najważniejszy jest dla mnie człowiek i historia jaką ze sobą niesie. Za każdym razem gdy podchodzę do zlecenia fotograficznego, chcę dotrzeć do sedna – pokazać wam to, co łatwo przeoczyć w codziennym życiu. Uchwycenie na zdjęciach drobnych gestów, śmiechu, który ciężko powstrzymać, nieprzewidywalnych splotów akcji jest tym, co sprawia, że fotografia to moja pasja. Cenię sobie autentyczność i spontaniczność, dlatego sesje ze mną nie są ani pozowanie, ani upiększane. Podpowiadam, ale nie ustawiam. Zamiast gadżetów, preferuję naturalność. Zamiast chwilowej mody, wolę ponadczasowe emocje. Brzmi jak coś, co sama chcesz widzieć na zdjęciach? 🙂 Napisz.

Zapraszam do zakładki Blog, gdzie zobaczysz pełne relacje oraz do zakładki Portfolio. Chętnie odpowiem na Twoje pytania. Możesz skorzystać z formularza lub wysłać mi maila na adres: kingamadro.photo@gmail.com. Poniżej znajdziesz kilka opinii osób, które już mi zaufały.


Opinie

Julia S.
Kinga robiła nam 2 sesje zdjęciowe, jedną w plenerze - rodzinną, a drugą ciążową w mieszkaniu. Efekty obu sesji były rewelacyjne, pamiątki już na zawsze, ale co najważniejsze, atmosfera podczas sesji była genialna. Czuliśmy się bardzo swobodnie, także nasza 2-letnia córka, która bywa nieśmiała, traktowała Kingę jak ciocię:) Była uśmiechnięta i radosna. Mateusz nie był przekonany do pomysłu sesji zdjęciowej, ale był bardzo pozytywnie zaskoczony, a efekt przerósł nasze oczekiwania.

Julia S.

Magda K.
Współpraca z Kingą jest genialna, szczerze mówiąc, chętnie regularnie prosiłabym ją o sesję. Mimo chłodu i szarzyzny na zewnątrz spędziłyśmy wspólnie parę godzin, łażąc po poznańskich parkach i to była naprawdę świetna zabawa. Trochę eksperymentowania w szukaniu dobrych ujęć, dużo śmiechu - szczerze polecam, jeśli ktoś chciałby zrobić sobie wspaniały prezent. Nie mogę napatrzeć się na efekt! Piękne zdjęcia! Dzięki, Kinga!

Magda K.

Ola
Dzięki Kindze i jej nierzucającej się w oczy ogromnej pracy z najważniejszego dnia w naszym życiu mamy piękną pamiątkę. Kinga dyskretnie towarzyszyła nam przez cały dzień ślubu, z ogromną dbałością o szczegóły udokumentowała całość od przygotowań po oczepiny. Dodatkowo mieliśmy okazję spotkać się na sesji poślubnej w Poznańskiej Palmiarni, zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, ale zarazem z pomysłem. Cieszymy się że mamy kolejne fantastyczne fotografie, które możemy umieścić w ramkach. Pozdrawiamy i gorąco polecamy. Ola i Karol

Ola

Monika
To, że Kinga pięknie łapie chwile - widać na zdjęciach zamieszczanych przez nią tu oraz na jej blogu. Nie widać natomiast atmosfery, która towarzyszy sesji! Bardzo polecam sesję narzeczeńską, poza cudownymi zdjęciami (które nie są sztuczne tylko takie jakby Kinga przypadkiem złapała nas na spacerze  ), efektem ubocznym jest to, że po tych kilku godzinach spędzonych razem, w dzień ślubu (kiedy naprawdę dodatkowy stres jest niepotrzebny) czuliśmy się przed jej obiektywem swobodnie. Na przyjęciu świetnie łapała kontakt zarówno z młodszym jak i starszym towarzystwem (mój Dziadek został jej fanem  ) dzięki temu zdjęcia są nie tylko piękne, ale też pełne pozytywnych emocji. Nie wiem jak ona to robi, ale ludzie, którzy normalnie spinają się nawet przy szybkim zdjęciu telefonem, w jej obecności potrafią się rozluźnić i otworzyć. Dziękujemy 

Monika

Magdalena
Polecam to za mało powiedziane...Daję sobie rękę uciąć, że Kinga spełni oczekiwanie każdego (nawet tego najbardziej wybrednego) jako idealny fotograf. Pięknie uchwyciła najważniejsze momenty naszego ślubu i wesela. Były łzy wzruszenia jak i radości podczas oglądania. I o to chyba w tym całym fotografowaniu chodzi? Żeby dawać radość ze wspomnień  ! Jeszcze raz - WIELKIE DZIĘKUJEMY!!

Magdalena

Martyna L.
Wspaniałe, niecodzienne podejście do fotografii, Kinga uchwyci każdą najważniejszą chwilę w piękny sposób. Polecam!

Martyna L.

Dorota K.
Ogólnie rzecz biorąc, nie lubię pisać nikomu recenzji bo tego nie umiem. Ale w przypadku Kingi zdecydowanie przełamuje ten "zwyczaj". Główny powód? Ona sama. 🙂 Sposób w jaki prowadzi sesje, luz którym zaraża i ogromna energia są niespotykane. Miałam wcześniej kilka innych sesji i żadna nie może równać się tym z Kingą. Polecam każdemu z czystym sumieniem. Foty prześwietne, atmosfera totalnie na luzie a sama Kinga to profesjonalistka w każdym calu .

Dorota K.

Jaga Ch.
Podczas sesji istotne jest, by czuć się naturalnie, a fotograf niczego nie narzucał, a jedynie podpowiadał, dawał wskazówki. Kinga z pewnością potrafi o to zadbać!! Widać, ze Kinga KOCHA to, co robi, a jej kreatywne podejście w budowaniu swobodnej atmosfery jest gwarancja dobrej zabawy na sesji;). Fotograf któremu w pełni można zaufać:)... Dziękujemy!!

Jaga Ch.

Jagoda C.
Sesję fotograficzną uważam za świetną. Kinga, dzięki swojej energii i zaangażowaniu zupełnie pozbawiła mnie strachu i zażenowania przed obiektywem. Mimo kilkugodzinnej pracy, czułam zmęczenie dopiero jak sesja się skończyła. Kinga jest fotografem który nie narzuca swojej myśli a doradza i pomaga, a także motywuje pozytywnym nastawieniem. Jednocześnie wie, jaki efekt chce uzyskać i do niego dąży. Dziękuję za piękne zdjęcia!

Jagoda C.

Gosia J.
Sesja przebiegała w miłej, sympatycznej atmosferze. Czułam się wyluzowana dzięki otwartości i pozytywnemu nastawieniu fotografki. Podobało mi się, że nieatrakcyjne na pozór habazie stały się świetnym tłem/elementem do zdjęć. Jeśli chodzi o zdjęcia, to podoba mi się ich tajemniczy klimat i różne ciekawe ujęcia.


Gosia J.

Aga P.
Prace Kingi znałam już wcześniej, dlatego nie miałam wątpliwości, że chcę, by to właśnie ona zrobiła nam sesję ciążową w plenerze. Nie dość, że się nie zawiodłam i dostałam piękne zdjęcia, to jeszcze bardzo przyjemnie spędziliśmy wspólnie czas, a wywołane zdjęcia otrzymałam nie w byle kopercie, ale pięknie zapakowane z przemiłymi życzeniami. Polecam wszystkim!

Aga P.