Fotograficzny Dzień Kobiet

Zapraszam Was na Fotograficzny Dzień Kobiet! 

Tym razem spotkamy się w przestronnych, industrialnych, szalenie kreatywnych wnętrzach studia fotograficznego MLEKO w Poznaniu.

 Podobnie jak w poprzednich edycjach, celem sesji będzie stworzenie naturalnych, ponadczasowych, autentycznych portretów najsilniejszych i najbardziej inspirujących istot chodzących po świecie – WAS, kobiet.

Czy jest lepsza okazja aby zrobić coś tylko dla siebie niż Dzień Kobiet?

Mówię Wam – nie ma. Teraz jesteś swoją najlepszą wersją i teraz jest czas aby to co w Tobie drzemie wydobyć i zapisać na subtelnych fotografiach. 

8 marca, niedziela

Mini sesje kobiece - informacje

niedziela, 8 marca, Poznań 

Miejsce sesji to studio fotograficzne MLEKO w Poznaniu. Będziemy mieć do dyspozycji przestronne, jasne przestrzenie z surowymi, fotogenicznymi ścianami.

Faktury i neutralne barwy ścian idealnie nadają się zarówno do portretów formalnych, które możesz wykorzystać na Linked In, na własnej stronie internetowej lub w CV, jak i klasycznych, ponadczasowych portretów.

Jeśli chcesz zrealizować sesję sensualną, przestrzeń studia jest także świetnym wyborem.

Mnóstwo światła zastanego w połączeniu z taką przestrzenią dają nam ogromny wachlarz możliwości fotograficznych.

 

Termin zdjęć: niedziela, 8 marca – Dzień Kobiet 

Jak długo potrwa sesja?: 40 minut

Godziny: zaczynamy o 11:00. Rezerwując sesję, wybierasz w formularzu konkretną godzinę.

Ile dostaniesz zdjęć: 12 najlepszych fotografii, które uprzednio obrobię i nienachalnie wyretuszuję

Kiedy dostaniesz zdjęcia?: Zdjęcia otrzymasz najpóźniej do 22 marca

Cena: 400 zł

Co zawiera cena?

– 12 cyfrowych obrobionych fotografii

– miesięczny dostęp do prywatnej galerii on-line

– konsultację przed sesją dotyczącą przygotowania i odpowiedniej stylizacji

– dostęp do studia fotograficznego na czas trwania sesji

– 1 wydruk 30 x 40 cm

 

Istnieje możliwość dokupienia większej liczby ujęć w cenie 30 zł / szt.

Przebieg i klimat sesji

Nie lubisz pozować do zdjęć? Boisz się, że nie będziesz wiedziała co robić na sesji? Czujesz się niezręcznie kiedy ktoś robi Ci zdjęcie? 

Świetnie! 

Nie adresuję swojej oferty do modelek tylko „zwykłych” (chociaż ja wiem, że raczej niezwykłych!) kobiet, które na co dzień nie często stykają się z fotografią. Tą sesją chcę Ci pokazać, że jesteś fotogeniczna, że wcale nie musisz pozować (a wręcz nie powinnaś!) żeby mieć dobre zdjęcia. I że naturalność i autentyczność zawsze wyglądają dobrze. Oraz, że warto przynajmniej raz na jakiś czas skoncentrować się wyłącznie na sobie i w duchu zdrowego egoizmu zadbać o pamiątkę tylko dla siebie.

Sesje kobiece będą na luzie. Będę Cię trochę prowadzić, ale nie będę Cię sztucznie ustawiać. Będzie czas na i rozmowy i na zdjęcia. A właściwie to nawet nie spostrzeżesz się kiedy zrobię Tobie zdjęcia.

Sesja trwa 40 minut. Sesja jest indywidualna, to znaczy, że moja cała uwaga będzie skierowana wyłącznie na Tobie.

WAŻNE:

Zaczynamy punktualnie o godzinie wybranej w formularzu. Bądź na miejscu kilka minut przed czasem, gdyż nie ma możliwości przesunięcia ani przedłużenia sesji.

Przyjdź na sesję przygotowana. Wybór stylizacji i wszelkie inne pytania dotyczące sesji zostaw na konsultację ze mną, która odbędzie się kilka dni przed sesją. 

Zdjęcia, które otrzymasz

Do 22 marca otrzymasz gotowe fotografie cyfrowe w prywatnej galerii on line. Będziesz mieć kilka dni na wybranie jednego zdjęcia, które wywołam dla Ciebie w formacie 30 x 40 cm na jedwabnym papierze. Kiedy wydruk będzie już gotowy, umówimy się na jego przekazanie.

Każde zdjęcie poddaję nienachalnej obróbce tak, aby miało analogowy wdzięk. Robię także delikatny retusz podkreślający Twoją urodę, ale nie farbuję odrostów, nie usuwam przedmiotów ze zdjęć, nie prasuję ubrań, nie zmieniam rysów twarzy, nie przyklejam oczu. Chcę pokazać naturalną Ciebie, a nie sztuczny obraz.

 Zdjęcia nie będą podpisane logiem ani moim nazwiskiem.

Jak przygotować się do sesji?

Klasyka i elegancja zawsze się obronią – biała koszula, jeansy, sukienka w delikatny deseń, sweter z ładnym splotem są w porządku. Ważne, aby ubrania były wygodne i dawały Ci swobodę ruchów oraz nie miały napisów ani przykuwających wzrok logotypów. Kwestie stylizacji omówimy dokładnie na konsultacji przed sesją. Zastanów się czy chcesz mieć sesję formalną, lifestylową czy sensualną. Ja pomogę z resztą.

Dzień przed sesją wyśpij się. Nic nie wygląda lepiej niż wypoczęta, pełna energii kobieta. Jeśli na co dzień nosisz makijaż, możesz go również zrobić przed sesją. Ważne, aby był naturalny i niezbyt mocny. Taki, w którym czujesz się sobą.

Jeśli chcesz mieć zdjęcia bardziej sensualne, to sprawdź, czy bielizna nie zostawia odcisków na skórze. Dotyczy to szczególnie staników.

Dlaczego warto zainwestować w siebie?

Jak często masz okazję zrobić coś tylko dla siebie? Jeśli przynajmniej kilka razy w roku to należysz to mniejszości. Większość kobiet lawirując między lawiną obowiązków w pierwszej kolejności zapomina o sobie. Też coś o tym wiem. Wiem też, że dla własnego zdrowia i zachowania balansu, warto się zatrzymać, złapać oddech i skupić tylko na sobie.

Teraz jest najlepszy czas aby w subtelny i kreatywny sposób utrwalić swoją kobiecość. Spojrzeć na siebie z dystansu, docenić się, zauważyć swoje naturalne piękno i nie odkładać takiej sesji na bliżej nieokreślony czas idealny, które jak wszystkie dobrze w tym wieku wiemy, nigdy nie nadejdzie. A wiesz czemu? Bo idealny moment jest teraz.

Jak zarezerwować?

Aby zarezerwować termin, skorzystaj z formularza poniżej. Wybierz godzinę, która Cię interesuje, to bardzo ważne! Wpisz swoje imię i nazwisko i KONIECZNIE adres e-mail, na który otrzymasz ode mnie wskazówki jak przygotować się do sesji oraz potwierdzenie rezerwacji.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, wyślij mi wiadomość na hello@kingamadro.com.

Ważne: 

– Rezerwując sesję wybierasz konkretną godzinę, nie ma możliwości zmiany godziny po dokonaniu rezerwacji,

– Sesje fotograficzne na Dzień Kobiet odbywają się wyłącznie 8. marca (niedziela) w podanych godzinach, w Poznaniu, w studio fotograficznym. Adres studia oraz informacje jak do niego dojechać otrzymasz ode mnie mailowo.

– Wydruk będzie do odbioru osobiście na Jeżycach w Poznaniu lub przesyłką kurierską (+15 zł).

– Jeśli coś Ci niespodziewanie wypadnie i nie będziesz mogła przyjść na zarezerwowaną sesję, wpłacona kwota przechodzi na voucher ze standardowej oferty dowolnej sesji fotograficznej. Ofertę standardową znajdziesz tutaj.

– Zdjęcia poddaję delikatnej obróbce tak by nadać zdjęciu analogowy klimat. Robię także delikatny retusz aby jeszcze bardziej pokazać Twoje piękno, natomiast nie farbuję włosów, nie prasuję ubrań, nie robię cyfrowego makijażu.

Pamiętaj aby być na miejscu kilka minut wcześniej! :)

Do zobaczenia!