Naturalna Fotografia Pole Dance

Zapraszam Was na wyjątkowe wydarzenie – naturalne sesje fotograficzne pole dance! 

Trenujesz pole dance i chcesz uwiecznić swoją pasję?

Chcesz pokazać światu sport, który szturmem zdobył Twoje serce?

Marzysz o zdjęciach, które będą klimatyczne, kobiece, po prostu Twoje, a nie takie jak setki plastikowych zdjęć w internecie?

Chcesz mieć piękne i autentyczne zdjęcia, które zachwycą Twoich odbiorców na social mediach – zarówno jeśli jesteś kursantką i trenerką?

Zapamiętaj tę datę:

NIEDZIELA,  27. WRZEŚNIA

EMONA POLE DANCE STUDIO, Kolejowa 1/3, 60-715 Poznań

Naturalna Fotografia Pole Dance - o co właściwie chodzi?

Fotografuję w 100% naturalnie. Co to znaczy? To, że nie musisz się obawiać pozowania. Poprowadzę Cię przez sesję tak, że nawet nie poczujesz, że towarzyszy nam aparat fotograficzny. Nie musisz zastanawiać się przed sesją, co na niej robić, aby dobrze wypaść. To zostaw mi. Zrobię tak, że w wyluzowanej atmosferze zadzieją się cuda, a Ty wyjdziesz z plikiem naturalnych zdjęć.

Nad bezpieczeństwem na rurce i poprawnością figur będzie czuwać nasz instruktorski anioł czyli Maja Jakubowska. Maja jest cudowną trenerką pole dance, ma ogromne doświadczenie i świetne podejście do kursantek. Kiedy ja będę polować na najbardziej autentyczną emocję, najpiękniejsze linie ciała i najbardziej korzystne światło, Maja będzie pilnować, aby stopy były w pointcie, barki spięte, oddech głęboki i ożywczy.

W takim zespole będziesz czuła się zaopiekowana i dopieszczona – gwarantuję.

Wszystkie sesje odbędą się w Emona Pole Dance Studio w Poznaniu. Jest to jedno z najpiękniejszych wnętrz do fotografowania pole dance i… portretów! Industrialny klimat, ogromne okna, mnóstwo światła. Takich warunków nie można nie wykorzystać, dlatego każda osoba, która zapisze się na sesje oprócz zdjęć na rurce otrzyma także piękne i niesztampowe portrety. Oraz GIF! Wszak spinning pole bywa bardzo dynamiczny, a oprócz zdjęć, fajnie czasem wrzucić na Instagram także filmik – szczególnie z tak pięknego miejsca.Informacje

Data: 27. września, niedziela

Miejsce: Emona Pole Dance Studio, Kolejowa 1/3, Poznań

Jak długo potrwa sesja?: 30 minut

Godziny: zaczynamy o 11:00. Rezerwując sesję, wybierasz w formularzu konkretną godzinę. Sesje odbywają się tylko w tym dniu, dlatego spóźnienie oznacza skrócony czas sesji.

Ile dostaniesz zdjęć: 6 najlepszych, obrobionych fotografii. Finalne zdjęcia wybierzesz sama z puli kilkunastu – kilkudziesięciu zdjęć.

Kiedy dostaniesz zdjęcia?: Zdjęcia otrzymasz najpóźniej do 14 dni od daty sesji

Cena: 289 zł

Co zawiera cena?

– 6 obrobionych i nienachalnie wyretuszowanych fotografii cyfrowych: fotografie na rurce, portrety oraz GIF,

– możliwość wyboru finalnych zdjęć oraz zakupu dodatkowych ujęć w cenie 20 zł/szt,

– bezpłatny dostęp do Emona Pole Dance Studio na czas sesji (możliwość przygotowania się do zdjęć, przebrania w strój do pole dance, dostęp do środków dezynfekcji, magnezję),

– opiekę instruktorską na czas trwania sesji,

– miesięczny dostęp do galerii on-line,

– poradnik w formie e-booka o tym, jak przygotować się do naturalnej sesji pole dance, który zawiera także katalog najbardziej fotogenicznych figur,

– wydruki finalnie wybranych fotografii w rozmiarze 15×23 cm,

oraz najważniejsze:

– bezstresową i wyluzowaną atmosferę, dzięki której otrzymasz naturalne zdjęcia.

Przebieg i klimat sesji

Nie lubisz pozować do zdjęć? Boisz się, że nie będziesz wiedziała co robić na sesji? Czujesz się niezręcznie kiedy ktoś robi Ci zdjęcie? 

Świetnie! 

Nie adresuję swojej oferty do modelek tylko do kobiet, które nieczęsto stają przed obiektywem. Tą sesją pokażę Ci, że jesteś fotogeniczna, że nie musisz pozować aby mieć dobre zdjęcia. Naturalność i autentyczność zawsze wyglądają dobrze. Oraz, że warto przynajmniej raz na jakiś czas skoncentrować się wyłącznie na sobie i w duchu zdrowego egoizmu zadbać o pamiątkę tylko dla siebie.

Sesje pole dance będą na luzie. Przeprowadzę Cię przez sesję, ale nie będę Cię sztucznie ustawiać – to w kwestii portretów. Z figurami na rurce pomoże Ci Maja (jeśli trenujesz w Body Femme lub Emonie, to wiesz, że Maja naprawdę robi świetną robotę!). Rurka jest wymagająca, dlatego w przerwach między figurami, będziemy robić naturalne portrety. Figurę, którą wybierzesz, sfotografuję także tak, aby stworzyć GIFa, czyli animowane zdjęcie. Otrzymasz je zarówno w formacie GIF jak i MP4.

Sesja trwa 30 minut i jest indywidualna. To znaczy, że moja i Mai uwaga będzie skoncentrowana wyłącznie na Tobie.

WAŻNE:

Zaczynamy punktualnie o godzinie wybranej w formularzu. Bądź na miejscu kilka minut przed czasem aby się przygotować, gdyż nie ma możliwości przesunięcia ani przedłużenia sesji.

Przyjdź na sesję przygotowana. Maja podpowie z figurami, ale najlepiej będzie, jeśli będziesz wiedzieć wcześniej, które figury chcesz zrobić i przećwiczysz je wcześniej na treningach.

Wybór stylizacji i wszelkie inne pytania dotyczące sesji zostaw na konsultację ze mną, która odbędzie się kilka dni przed sesją. 

Jak przygotować się do sesji?

Przewodnik jak przygotować się do naturalnej sesji pole dance otrzymasz ode mnie w formie e-booka po wykupieniu sesji. Znajdziesz tam informacje zarówno o tym, co zrobić dzień przed sesją, katalog figur pole dance i wskazówki odnośnie wyboru stroju.

Chcę tę sesję! Jak zarezerwować?

Aby zarezerwować termin, skorzystaj z formularza poniżej. Wybierz godzinę, która Cię interesuje, to bardzo ważne! Wpisz swoje imię i nazwisko i KONIECZNIE adres e-mail, na który otrzymasz ode mnie e-booka jak przygotować się do sesji oraz potwierdzenie rezerwacji.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, wyślij mi wiadomość na hello@kingamadro.com.

WAŻNE, PRZECZYTAJ TO:

– Rezerwując sesję wybierasz konkretną godzinę, nie ma możliwości zmiany godziny po dokonaniu rezerwacji,

– Rezerwacja jest sfinalizowana wyłącznie po opłaceniu sesji,

– Naturalne sesje fotograficzne pole dance odbywają się wyłącznie 27. września (niedziela) w podanych godzinach w Emona Pole Dance Studio w Poznaniu,

– Jeśli chcesz zarezerwować sesję, ale nie pasuje Ci ta data, to możesz skorzystać z mojej standardowej oferty fotograficznej, którą znajdziesz tutaj,

– Wydruk będzie do odbioru osobiście na Jeżycach w Poznaniu lub przesyłką kurierską (+15 zł),

– Jeśli coś Ci niespodziewanie wypadnie i nie będziesz mogła przyjść na zarezerwowaną sesję, wpłacona kwota przechodzi na voucher ze standardowej oferty dowolnej sesji fotograficznej. Ofertę standardową znajdziesz tutaj,

– Zdjęcia poddaję delikatnej obróbce tak by nadać zdjęciu analogowy klimat. Robię także delikatny retusz aby jeszcze bardziej pokazać Twoje piękno, natomiast nie farbuję włosów, nie prasuję ubrań, nie robię cyfrowego makijażu,

Pamiętaj aby być na miejscu kilka minut wcześniej! :)

Do zobaczenia!

Rezerwując sesję, wybierasz konkretną godzinę. Przyjdź na miejsce kilka minut przed czasem aby się przygotować. W dniu sesji nie ma możliwości jej przesunięcia. Spóźnienie oznacza skrócony czas sesji.
Ważne: zrobimy firgury ORAZ portret. To informacja dla mnie na czym się bardziej skoncentrować, jak podzielić czas sesji. Nie jest to wiążące.
Po zarezerwowaniu i opłaceniu sesji otrzymasz ode mnie e-booka o tym, jak przygotować się do sesji. Będzie tam także spis figur pole dance, które wyglądają wyjątkowo fotogenicznie. E-book może posłużyć jako inspiracja. Teraz wypisz tylko figury wstępnie. Nie jest to wiążące.
Odpowiedź nie ma wpływu na sesję - zapraszam tutaj osoby trenujące kilka miesięcy jak i lat. :) Na zdjęciach fajnie wyglądają zarówno początkujące figury jak i te trudniejsze.
Odpowiedź nie ma wpływu na sesję. :)