Wyjdź z sesji zdjęciowej czując się jak bogini

Kup e-booka, dzięki któremu dowiesz się, jak wybrać fotografa i przygotować się do sesji, by była Twoją NAJLEPSZĄ!

Tak nie musi być!

Wyobraź sobie...

Budzisz się rano podekscytowana, wiedząc, że dziś czeka Cię sesja z fotografem/fotografką, która z szarej myszki potrafi wydobyć zachwycającą kobietę, a tym razem będziesz to Ty! 
Doskonale wiesz, że efekty będą zwalać z nóg, odpowiednio się przygotowałaś i zadbałaś o ustalenie wszystkich ważnych spraw, nic Cię nie zaskoczy.
 
Na sesji czujesz się jak bogini, jesteś pewna siebie i z fotografem czujesz totalną nić porozumienia. Atmosfera jest świetna, a Ty z każdym kolejnym zdjęciem czujesz się coraz bardziej swobodna i pewna siebie.
 
Po kilku dniach przychodzą do Ciebie zdjęcia zjawiskowej kobiety – to jesteś Ty! Wiesz, że to była dobra decyzja. 
 
TWOJA DECYZJA.
 
Już nie czujesz stresu i wstydu przed obiektywem. Jesteś świadoma, przygotowana, jesteś sobą.
 

Dla kobiet, które chcą wziąć sprawy w swoje ręce i przygotować się do sesji zdjęciowej tak, by osiągnąć powalające efekty, napisałam e-book!

Zanim staniesz przed obiektywem

Poradnik jak przygotować się do sesji, aby była Twoją najlepszą!

ebook-zanim-staniesz-przed-obiektywem

Czego się dowiesz?

Po przeczytaniu tego e-booka

Będziesz umieć świadomie wybrać fotografa, który zrobi Ci zdjęcia dokładnie takie, jakie chcesz, a nawet lepsze!

Zdobędziesz wiedzę, jak przygotować się do sesji zdjęciowej: psychicznie, fizycznie i formalnie. Nic Cię nie zaskoczy!

Zyskasz cenne wskazówki, tipy i materiały, do których będziesz mogła wracać przed każdą sesją, będziesz mieć wpływ.

Przepracujesz swoje potrzeby, pragnienia i wątpliwości, przekuwając je w pewność siebie.

Podsumowując

Co otrzymasz kupując ebook?

e-book-jak-przygotowac-sie-do-sesji-zdjeciowej

Ponad 60 stron, na których aktywnie przechodzisz przez każdy etap — od pomysłu, przez wybór fotografa, przygotowania, aż po dzień sesji.

Ćwiczenia, dzięki którym określisz swoje realne potrzeby, preferencje i nauczysz się komunikować je bliskim i fotografowi.

Checklisty, które zapewnią Ci komfort podczas przygotowań. Kompletne zestawy pytań, listy niezbędnych rzeczy, i formalności, o których trzeba pamiętać, decydując się na sesję zdjęciową.

Wiedzę, co wziąć pod uwagę przy wyborze fotografa: o co spytać, na co uważać, jakie zapisy w regulaminie są ok, a przed czym uciekać.

Szczegółowe opisy, jak przygotować się do sesji: kobiecej, wizerunkowej, sportowej, rodzinnej czy reportażu. Każda z nich jest inna, do każdej będziesz gotowa!

Instrukcje i wskazówki, które rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości na temat sesji fotograficznych i ich kulis. Zyskasz świadomość, jaki jest Twój wpływ na przebieg sesji.

Ale to nie wszystko...

Dzięki temu e-bookowi

Czego się nauczysz?

Sprawdź, co znajdziesz w środku

W tym rozdziale dowiesz się, na co zwrócić uwagę w poszukiwaniach i wyborze fotografa. Kilka punktów może Cię zaskoczyć, ale dostaniesz gotową checklistę, która przeprowadzi Cię przez cały proces szukania, wybrania i zweryfikowania fotografa. Dowiesz się, o co dopytać, kupując voucher na sesję dla kogoś bliskiego. Zyskasz świadomość jakie zachowania są czerwonymi flagami i co możesz zrobić kiedy się na nie natkniesz.  
To ogromnie istotny rozdział o rolach: Twojej i fotografa. Dowiesz się z niego, na kim spoczywa odpowiedzialność za sesję, skąd brać na nią pomysł i wizję, a przede wszystkim, wykonasz ćwiczenia, dzięki którym określisz, czego chcesz i jaka jest TWOJA REALNA POTRZEBA. Ćwiczenia pomogą Ci odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania podczas planowania sesji, będziesz mogła zebrać swoje pomysły i wizje na sesje: kobiecą, wizerunkową, pole dance/aerial/sportową, rodzinną, z partnerem/partnerką i reportaż ślubny. Ten rozdział to mindsetowe złoto. Są  w nim checklisty, ćwiczenia, dużo nieoczywistych pytań, których przerobienie będzie TURBODOŁADOWANIEM Twojej sprawczości.
Instrukcja, jak przygotować się do sesji od strony formalnej. W tym rozdziale dowiesz się, jakie praktyki i zapisy są ok, a jakie świadczą o tym, że dany fotograf niekoniecznie będzie tym, z którym warto wchodzić we współpracę. Czeka Cię tu gotowa lista pytań i zagadnień, które warto sprawdzić, jeśli nie chcesz się niemiło zaskoczyć podczas sesji lub odbierania jej efektów. Ten rozdział to koło ratunkowe, które uchroni Cię przed potencjalną stratą czasu, pieniędzy i, co najważniejsze, kiepskimi doświadczeniami.
W tym rozdziale dowiesz się, jakie są prawdopodobne scenariusze na dzień przed sesją, i którego lepiej się trzymać. Dostaniesz gotową checklistę z czynnościami, które warto zrobić, rzeczami, których musisz dopilnować, a także radami, czego unikać tego dnia, by dzień sesji był dla Ciebie tym wyjątkowym, spokojnym, bezpiecznym.
Czeka Cię tu gotowa checklista rzeczy, które musisz zabrać ze sobą na sesję i kilka cennych słów od doświadczonej fotografki. Po tym rozdziale będziesz już gotowa na najlepszą sesję w swoim życiu. 
Najważniejszy rozdział w całym e-booku. Dlaczego? Skupisz się tutaj na swoim nastawieniu, swojej mocy, sprawczości i na tym, co od Ciebie zależy i… zobaczysz jak dużo! Po przeczytaniu i zinternalizowaniu treści z tego rozdziału, będziesz gotowa na sesje. Będziesz prawdopodobnie wyczekiwać z ekscytacją kolejnej sesji, czuć się pewna siebie, sprawcza i będziesz mieć wizję siebie i sesji. Pozostanie Ci  tylko… działać! 

Spraw, by twoja najbliższa sesja zdjęciowa, była tą najlepszą

Zainwestuj w realizację swoich marzeń - kup e-booka

Zanim staniesz przed obiektywem

Poradnik jak przygotować się do sesji, aby była Twoją najlepszą!

79 zł

Myślisz, że to kolejna oferta, która ma wyciągnąć od ciebie kasę, nie dając nic w zamian?

DAJĘ CI GWARANCJĘ NA 30 DNI!

Jestem PEWNA i WIEM, że proces opisany w tym ebooku działa. Serio, w ogóle nie chcę zarabiać na produkcie, który Ci nie pomoże, dlatego, jeśli przeczytasz e-booka i w ciągu 30 dni uznasz, że nic on nie wniósł do Twojego życia i nie niesie za sobą wartości – ZWRÓCĘ CI PIENIĄDZE!

Co mówią moje klientki?

Poznaj ich opinie

Zastanawiasz się, czy ten e-book jest dla ciebie?

Tak, jeśli

Nie, jeśli

Kim jestem?

Cześć, jestem Kinga!

Cześć!
Jestem Kinga i od 2020 roku systematycznie realizują swoją misję, jaką jest odwstydzanie kobiet i wzmacnianie ich naturalnej fotogeniczności. 
 
Efekty mojej działalności zobaczysz pod marką Dragonflies by Madro, której tworzenie daje mi ogrom radości i satysfakcji.
 
Jestem specjalistką od naturalnej fotografii kobiet. Wierzę, że prawdziwe piękno płynie z wewnątrz i nie wymaga poprawek w postaci retuszu. 
 
W mojej fotografii stawiam na autentyczność i zawsze dbam o to, aby moje klientki po sesji wychodziły nie tylko z pięknymi zdjęciami, ale także ze wzmocnionym poczuciem własnej fotogeniczności.
Wiem, że sekretem dobrych, ponadczasowych zdjęć jest to, jak czujesz się w trakcie sesji (co wynika bezpośrednio z przygotowania do niej!), a nie idealnie gładka skóra.

Najczęściej zadawane pytania

Tak! Z ebooka dowiesz się, gdzie szukać fotografów i pod jakimi hasłami kryją się najlepsze wyniki dla Twoich aktualnych potrzeb. Podpowiadam, miejsca, słowa kluczowe i hashtagi, a także sposoby na weryfikację, czy to, co fotograf ma na swojej stronie pokrywa się z tym, jakie zdjęcia może zrobić Tobie.
Ten e-book to kopalnia wiedzy dla osoby, która nigdy nie miała sesji. Traktuję Cię jak swoją klientkę – wprowadzam w świat sesji fotograficznych i poruszam wszystkie niezbędne tematy, o których musisz wiedzieć przed sesją. Jak wybrać fotografa, gdzie go znaleźć, jak określić rodzaj sesji, której chcesz i potrzebujesz, jak się przygotować, co robić, o co spytać – wszystko!
Gwarantuję Ci to! Nawet jeśli miałaś już sesję fotograficzną, to z mojego doświadczenia wynika, że prawdopodobnie nadal nie wiesz wielu rzeczy, o których fotograf powinien Ci powiedzieć, lub o których warto pomyśleć, zanim wybije godzina zero. Jeśli wiesz, co ze sobą zabrać i jak zorganizować dzień, w którym masz sesję, na pewno wyciągniesz dużo z części z ćwiczeniami i tej skupionej na mindsecie! To e-book nie tylko dla klientek fotografów, to e-book dla kobiet! Układa w głowie :)
Jeśli po przeczytaniu całego e-booka napiszesz do mnie z informacją “on mi nic nie dał”, ZWRÓCĘ CI KASĘ. Włożyłam w niego całe serce, doświadczenie i wiedzę i wiem, że każda kobieta może wynieść z niego coś wartościowego. Nie tylko w kwestiach sesji zdjęciowych! Jeśli uznasz, że się myliłam – nie będę się kłócić. 
Część z ćwiczeniami to taki workbook, w którym możesz odpowiedzieć na ważne pytania dotyczące Twoich potrzeb i wizji. Najpierw opisuję Ci ważne zagadnienia dotyczące konkretnej sesji, a później zadaję pytania, na które warto, żebyś pisemnie odpowiedziała. Zmuszenie do wypisania tego, co masz w głowie, nie tylko pozwala dogłębnie przeanalizować, o co Ci chodzi, ale przede wszystkim sprawia, że nabierasz odwagi, a Twoje potrzeby nie siedzą schowane w środku. To wielki krok do nabrania odwagi i uważam, że super wartościowa część e-booka :)

kup już dziś i zacznij...

Podejmować świadome wybory, umieć określać swoje potrzeby i pewna siebie decydować, co jest dla Ciebie dobre!

© DRAGONFLIES BY MADRO  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU