Mockup'y kurs (2160×2160 px) (2)

Nadal uważasz, że jesteś niefotogeniczna, uciekasz przed obiektywem i czujesz się dziwnie pozując do zdjęć?

A może...

Jeśli odpowiedziałaś „TAK” na przynajmniej trzy pytania, to czytaj dalej...

Nauczę Cię pozować do zdjęć w naturalny sposób.

Pokażę Ci techniki wyzwalania własnej fotogeniczności tak, abyś już nigdy więcej nie uciekała przed obiektywem.

Dzięki kursowi nauczysz się wyzwalać własną fotogeniczność, nawet jeśli wydaje Ci się, że:

Fotogeniczną trzeba się urodzić

A Ty jesteś po prostu niefotogeniczna i nic się z tym nie da zrobić. Oj, ZASKOCZĘ CIĘ BARDZO!

Aby dobrze wyjść na zdjęciach, musiałabyś pierw....

Schudnąć / przytyć / zrobić mięśnie / zmniejszyć mięśnie / mieć operację / być kimś innym, niż jesteś.

Fotogeniczność to wygląd

W kursie udowodnię Ci, że fotogeniczność to UMIEJĘTNOŚĆ, w dodatku taka, której PROSTO możesz się nauczyć.

Pozowanie nie jest dla ciebie i nie ma szans, żebyś się tego nauczyła

Pozowanie jest łatwiejsze, niż Ci się wydaje i pokażę Ci w kursie, że możesz to sprawnie ogarnąć!

Co jest w kursie?

3 godziny video z podziałem na kategorie

Pozy stojące, power pose, pozy siedzące, ręce, dłonie, mimika, twarz, pozy w ruchu - z praktycznymi i konkretnymi wskazówkami jak wejść w pozę podstawową i ją następnie urozmaicać. Zobaczysz przykłady błędów i instrukcje, jak je poprawić na video i na zdjęciach.

Perspektywy i pozy

Na nagraniach zobaczysz BEFORE & AFTER zarówno w ruchu, jak i na zdjęciach, które pojawiają się dokładnie wtedy, kiedy tłumaczę, co robimy i dlaczego.

45-stronicowy e-book

Pigułka wiedzy z kursu zebrana w jedno miejsce, abyś zawsze mogła mieć go przy sobie. Znajdziesz w nim wszystkie najważniejsze wskazówki podzielone na wygodne kategorie.

Ćwiczenia wyzwalające fotogeniczność

Ćwiczenia do pracy z przekonaniami, które wyzwolą w Tobie fotogeniczność. Po przerobieniu ćwiczeń będziesz w końcu czuła się pewnie i swobodnie, bez względu na to, kto robi Ci zdjęcia, przestaniesz uciekać przed obiektywem i w końcu sama siebie docenisz.

Katalog póz w PDF

Pozy z kursu zebrane w jednym miejscu z zaznaczeniem, które są prawidłowe, a których lepiej unikać.

Praktyczne wskazówki na zdjęcia w mieście

Dowiesz się jak ustawiać się względem niekorzystnego, ostrego światła, jak niestandardowo wykorzystywać atrakcje turystyczne dla swoich zdjęć, na co uważać kiedy pozujesz w przestrzeni miejskiej.

Czego nauczysz się z kursu? Co się zmieni?

Bo to jest PROSTE! Nie będziesz przytłoczona milionem póz, których i tak nie zapamiętasz. Poznasz za to zasady i przykłady, które zostaną z Tobą bez względu na to kiedy i gdzie będziesz miała robione zdjęcia.

Zobaczysz zdjęcia przed i po wdrożeniu moich wskazówek, tak żebyś dokładnie rozumiała i widziała co, skąd, dlaczego, po co.

Zamiast podpierać Krzywą Wieżę w Pizie, zobaczysz, że są inne fajne opcje na wykorzystanie przestrzeni miejskiej do swoich zdjęć.

Bo nie chodzi o to, żeby skopiować pozę z Pinteresta! Jeśli czujesz się niepewnie, chcesz uciec przed aparatem, to nawet kopiując jakąś pozę, Twoją niepewność zdradzą spojrzenie, barki i mimika. A ja Cię nauczę jak wyzwolić w sobie uczucie, że jesteś ZAJEBISTA, tak, że to będzie faktycznie WIDAĆ na zdjęciu.

Dostaniesz praktyczne wskazówki jak ustawiać dłonie, nadgarstki, ramiona, łokcie, nawet kolana, aby pozy podkreślały Twoją sylwetkę, a nie jej szkodziły.

Dowiesz się, co możesz szybko zrobić, aby zrelaksować spojrzenie, mięśnie twarzy, usta. Nauczysz się wysmuklać linię szczęki i chować podwójny podbródek, jeśli taki masz.

Zrozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi i w końcu zobaczysz, że masz tę fotogeniczność w sobie! 

To będzie piękna podróż! Na początku będziesz czuła dyskomfort i mogą pojawić się sabotujące myśli. ALE! Jeśli przetrwasz tę fazę i WYKONASZ sumiennie ćwiczenia z PDF-a, to GWARANTUJĘ, że po czasie odczujesz ogromną różnicę. Skąd wiem? Bo przerobiłam to na sobie i na moich klientkach. 

Poznasz sposób, jak przez ciało możesz modyfikować to jak się czujesz i jak wyglądasz na zdjęciach.

A także raz na zawsze rozprawimy się z mitami o fotogeniczności. Poczujesz luz, swobodę i nabierzesz ochoty, aby wskoczyć przed obiektyw i uwiecznić to, jaka jesteś zajebista!

To możesz wykorzystać zdobytą wiedzę na własnych sesjach. Zobaczysz jak pracować z kobietą, która nie jest modelką, jak wprowadzać ją w pozy, od czego zacząć, aby zredukować stres Twojej klientki. Zastanowisz się także nad własnym podejściem do fotogeniczności, co będzie miało bezpośredni wpływ na to, jak TY patrzysz na inne kobiety i jak je fotografujesz. 

Jak kurs wygląda w środku?

Moduł: Fotogeniczność

Wstęp, kilka słów co mnie skłoniło do stworzenia tego kursu. Oraz inne, głębsze spojrzenie na rolę fotogeniczności w życiu. Po przesłuchaniu tej lekcji poczujesz motywację i ochotę, aby w końcu zabrać się za wzbudzanie swojej fotogeniczności. 

Z tej części dowiesz się, jakie są najbardziej nieprawdziwe i szkodliwe mity na temat fotogeniczności. Skonfrontujesz je z tym, co sama myślisz.

Prawdopodobnie najważniejsza lekcja. Dowiesz się “pogodzić” kompleksy z fotogenicznością. To też ta lekcja, która doda Ci mocy, kiedy będziesz miała chwile zwątpienia w siebie.

Tutaj dowiesz się czym jest prawdziwa, głęboka fotogeniczność. Zobaczysz, że masz ją, wystarczy ją tylko obudzić.

W tej lekcji poznasz sposób na wyzwolenie swojej fotogeniczności, który działa CUDA. Ale uprzedzam: wymaga Twojego zaangażowania i dania sobie czasu.

Tutaj poznasz sposoby i ćwiczenia na wzmocnienie swojej fotogeniczności. Krok po kroku. Tą lekcje wzbogacają dodatkowe pisemne ćwiczenia zawarte w e-book’u.

Moduł: Pozowanie

Poznasz główną oś mojej pracy sesyjnej – power pose. Dowiesz się dlaczego jest tak ważna i jakie jest jej działanie na umysł i ciało.

W tym module zawarłam uniwersalne zasady, które pomogą Ci rozpykać każdą pozę stojącą. Dowiesz się co robić z łokciami, kolanami, rękami i dłońmi w pozach stojących. A także jak trzymać swój tułów, jak ustawiać nogi i stopy.

Oprócz uniwersalnych zasad, które dobrze stosować w pozach siedzących, poznasz także warianty póz do wykorzystania na ziemi, siedząc na pośladkach, biodrach, kolanach.

Nauczysz się jak machnąć włosami w możliwie najbardziej spektakularny sposób. Dowiesz się skąd ma wychodzić ruch, także kiedy chcesz zdjęcie tyłem, kiedy odwracasz się do fotografa. 

Zobaczysz inspiracje na pozowanie rąk i dłoni. Proste sposoby, dzięki czemu nie będziesz na zdjęciach czuła, jakby Twoje ręce żyły własnym życiem.

Poznasz ćwiczenia na rozluźnienie mięśni twarzy i przywrócenie sobie spokoju kiedy ktoś robi Ci zdjęcia. Poznasz skuteczny sposób na zniwelowanie podwójnego podbródka.

Pigułka wiedzy z całego kursu video w formie PDF-a, opatrzona przykładowymi zdjęciami.

Moduł: Bonus miejski

W tej lekcji dowiesz się jak ustawiać się względem ostrego słońca jeśli musisz pozować np. w południe oraz jak szukać miejsc, które dadzą Ci równomierne oświetlenie twarzy i sylwetki. Dowiesz się na co zwracać uwagę szukając tła do zdjęć oraz gdzie na zdjęciu ucinać ciało, a gdzie totalnie nie aby zdjęcie było przyjemne w odbiorze.

Z tej lekcji dowiesz się jak inaczej wykorzystać budynki do zdjęć oraz poznasz prostą wskazówkę, jak fotografować pod słońce.

Zobaczysz zdjęcia, jakie powstały na rozkopanej i zaśmieconej ulicy. ;) 

Dowiesz się jakie tła fajnie grają do portretów i jak ich szukać, a także poznasz wskazówki jak ustawiać się na tle dużych atrakcji turystycznych aby nie zniknąć i nadal grać pierwszoplanową rolę na zdjęciu. 

Zobaczysz najbardziej skuteczny sposób na pozowanie w ruchu. Dowiesz się jak wykorzystać tłum dla własnych zdjęć oraz zobaczysz przykłady power pose, które zrobią Ci ciarki na grzbiecie. 

Treść kursu video dostaniesz także w formie wygodnego PDF-a. 

Dlaczego stworzyłam ten kurs?

Bo tu chodzi o coś znacznie głębszego, niż TYLKO zdjęcia

Zostałyśmy wychowane w czasach i kulturze, które narzucają nierealistyczne standardy piękna na kobiety. Od maleńkości jesteśmy karmione zasadami, co wypada, co nie, co jest piękne i akceptowalne, a co trzeba ukrywać i tuszować. W efekcie mamy mnóstwo kobiet, które ma zerową świadomość własnego potencjału. A nawet gorzej — mnóstwo kobiet, które jest przekonane o własnej niefotogeniczności, podczas gdy tak naprawdę są piękne, wartościowe i mają niesamowitą moc. Tyle że całkowicie zablokowaną.
Spotkałam na swojej drodze SETKI kobiet, z których przerażająca większość na początku sesji przepraszała lub wspominała swoją rzekomą niefotogeniczność. Zrobiło mi to dysonans poznawczy, ponieważ ja widziałam piękne kobiety, które się po prostu siebie WSTYDZĄ. I postanowiłam to zmienić. Początkowo samymi sesjami, a teraz na szerszą skalę — moim kursem.

Tematyka naturalnego pozowania i wyzwalania własnej fotogeniczności jest mi szczególnie bliska, ponieważ, pomimo doświadczenia fotograficznego, sama długo cierpiałam na tę przypadłość unikania zdjęć z obawy, że nie spodoba mi się to, co na nich zobaczę. Dedykuję ten kurs młodszej sobie, która potrzebowała wsparcia, ale go nie otrzymała. Dedykuję ten kurs Tobie, jeśli odnajdujesz w mojej historii siebie.


Nie chcę, abyś marnowała swój cenny czas i czekała ani minuty dłużej z realizowaniem swojego życia. A dobrze wiemy, że to, co podświadomie o sobie uważasz, wpływa na to, jakie podejmujesz decyzje. Czy jesteś zachowawcza, czy odważnie i otwarcie kroczysz przez życie.

Robię to dla wszystkich kobiet, które chcą WOLNOŚCI: od oceny, od auto-sabotażu, od poczucia powinności, od wstydu. Robię to też dla siebie.

Dlaczego możesz mi zaufać? Co mówią o mnie klientki?

Mam niesamowicie duże doświadczenie w pracy z kobietami. Fotografowałam młode dziewczyny, dojrzałe kobiety, amazonki, singielki, rozwódki, prawniczki, inżynierki, specjalistki od IT, przedsiębiorczynie. Słowem — fotografowałam naprawdę RÓŻNE kobiety. Wszystkie one miały jeden wspólny mianownik — potrzebowały mojego wsparcia, aby otworzyć się na sesji i pozwolić sobie uwierzyć, że SĄ TOTALNIE FOTOGENICZNE, a jedyną rzeczą, która im przeszkadza, aby to dostrzec, jest ich własna głowa i wstyd. 

 

Opinie o moich sesjach mówią same za siebie. Postanowiłam swoją wiedzę o pozowaniu oraz energię i wsparcie, które normalnie daję klientkom podczas sesji przelać na ten kurs online. To tak, jakbyś miała u mnie prywatne konsultacje. Czyli: dam Ci wędkę, pokażę staw, w którym biorą największe ryby, ale i tak będziesz musiała wykonać pracę. 

Ten kurs JEST dla Ciebie, jeśli:

Ten kurs NIE jest dla Ciebie, jeśli:

WARIANT I

199 zł

WARIANT II

259 zł

WARIANT III - VIP

559 zł

UWAGA! SPRZEDAŻ TEGO KURSU TRWA JESZCZE TYLKO:

Kim jestem?

Cześć! Jestem Kinga!

Od 2020 roku systematycznie realizują swoją misję, jaką jest odwstydzanie kobiet i wzmacnianie ich naturalnej fotogeniczności. Efekty mojej działalności zobaczysz pod marką Dragonflies by Madro, której tworzenie daje mi ogrom radości i satysfakcji. 

Jestem specjalistką od naturalnej fotografii kobiet. Wierzę, że prawdziwe piękno płynie z wewnątrz i nie wymaga poprawek w postaci retuszu. W mojej fotografii stawiam na autentyczność i zawsze dbam o to, aby moje klientki po sesji wychodziły nie tylko z pięknymi zdjęciami, ale także z wzmocnionym poczuciem własnej fotogeniczności

 

Wiem, że sekretem dobrych, ponadczasowych zdjęć jest to, jak czujesz się w trakcie sesji (co wynika bezpośrednio z przygotowania do niej!), a nie idealnie gładka skóra. 

 

Wiem też, że fotogeniczności można się NAUCZYĆ, oraz że jest ona wizualną manifestacją pewności siebie. Ta druga zaś wynika bezpośrednio z przekonań, jakie nosimy na swój własny temat i moją misją jest nauczyć Cię nowych przekonań, bardziej wspierających. Tak, żebyś nigdy więcej nie rezygnowała z niczego bo poczujesz się nie dość wystarczająca.

Pytania & Odpowiedzi

Dostęp do platformy kursowej jest na ROK. PDF-y i katalog otrzymujesz na zawsze.

Po zakupie kursu otrzymasz dane do założenia konta na platformie kursowej. Tam będziesz mogła zobaczyć materiał video i pobrać PDF-y (e-book oraz katalog póz). 

Tak. Po zakupie kursu otrzymasz fakturę na maila. 

Napisz do mnie maila na hello@kingamadro.com.

Zaprojektowałam kurs tak, aby wyposażyć Cię w solidne PODSTAWY. Nauczysz się w nim uniwersalnych zasad, zobaczysz jak one działają na konkretnych pozach i dowiesz się, jak te podstawowe pozy modyfikować według własnego uznania.

Trzy godziny nagrań (w wariancie II)Dwie to praktyka – pokazuję na modelce pozy i tłumaczę co, jak i dlaczego tak. Wymyśliłam to tak, żeby ten proces był PROSTY, żebyś nie panikowała, że milion póz, a Ty żadnej nie pamiętasz. Uczę po kolei, zrób to, potem tamto, na końcu tamto i jak to modyfikować. Godzina to moje mindsetowe przesłaniektórego NIE WAŻ SIĘ OMINĄĆ. Bo to FUNDAMENT. Nawet jak ułożysz się jeden do jeden jak ta laska z pinteresta, to oczy, usta i barki zdradzą Twoją niepewność, dlatego w kursie pracujemy głęboko, nad przekonaniami.

 

PDF. Czyli to co na video, ale w pigułce. Co robić z twarzą, żeby nie wyglądała jak kawałek drewna, gdzie dać ręce, co z dłońmi, jak stać, żeby to miało ręce i nogi, a nawet jak ustawić się względem ostrego, niekorzystnego światła czy zabytków, żeby wyglądać jak bogini, a nie ciocia Grażynka w 1988. 

 

Katalog póz UNIWERSALNYCH. Takich, które zadziałają przy okazji wakacji na Malediwach, zwiedzania Krzywej Wieży w Pizzie (bez jej podpierania…), zdjęciu grupowym z dziadkami na imieninach i sesji wizerunkowej / lifestyle / portretowej. Czyli naprawdę – uniwersalnie.

Video konsultacja ze mną w wariancie III, czyli godzina, podczas której wspólnie wypracujemy dobrane do Ciebie pozy, tak, żebyś zawsze miała je pod ręką i nie musiała się zastanawiać co i jak, kiedy nadarzy się okazja do zdjęć. Możemy też poświęcić tą godzinę na głęboką pracę z Twoimi przekonaniami i doładować Twoje poczucie fotogeniczności. 

Tak. Po zakupie otrzymasz maila z danymi logowania do platformy. Na niej są nagrania oraz materiały do pobrania.