Gratki!

Zapisałaś się na mój newsletter! Za chwilę dostaniesz maila z 9 rzeczami, które zrobiłabym inaczej, gdybym to dziś zaczynała jako fotografka.

ALE ZACZEKAJ JESZCZE CHWILKĘ!

mam dla ciebie coś ekstra, ale oferta jest ważna jeszcze tylko

Od sesji za 290 zł do minimum 4 000 zł w jeden dzień.

strategia, organizacja i promocja zyskownych mini sesji

Szkolenie online dla fotografek, które chcą zarabiać na swojej pasji.

jak ozorganizować zyskowne mini sesje szkolenie online

WŁAŚNIE TERAZ możesz kupić to prawie 3-godzinne szkolenie w cenie...

239 zł

349 zł

Dobrze trafiłaś!

dowiedz się, jak organizować mini sesje, które będą ci przynosiły zadowolonych klientów i zysk!

Jestem specjalistką od organizowania zyskownych mini sesji, po których moje klientki wychodzą zachwycone jakością zdjęć i obsługi klienta. Dzięki mądremu wykorzystaniu strategii mini sesji, w bardzo krótkim czasie zbudowałam silną markę osobistą, która pozwala mi teraz żyć tak, jak zawsze chciałam. Pracuję na własnych zasadach, mam cudowne klientki, realizuję się w swojej pracy, którą absolutnie KOCHAM.

Też tak chcesz?

Szkolenie online

strategia i planowanie zyskownych mini sesji

Czego się dowiesz?

Po tym szkoleniu...

Będziesz wiedziała, jakie błędy popełniasz i w jaki sposób się przed nimi ustrzec.

Zdobędziesz wiedzę, jak przygotować skuteczną ofertę Twoich mini sesji.

Zyskasz cenne wskazówki na temat Twoich blokad i wewnętrznych przekonań, które nie pozwalają Ci zarabiać na sesjach.

Dowiesz się, jak strategicznie promować swoje sesje, aby zapewnić sobie pełen booking.

Czego się nauczysz?

Sprawdź, jakie tematy poruszam

Od sesji za 289 zł do minimum 4 tysięcy za jeden (spokojny!) dzień zdjęciowy. Od zera (dosłownie! rzuciłam korpo aby zostać fotografką) do ponad 700 zadowolonych klientek i klientów. Od ZERA obserwujących, do silnej marki osobistej w niecały rok. Czyli case study Dragonflies by Madro.Od sesji za 289 zł do minimum 4 tysięcy za jeden (spokojny!) dzień zdjęciowy. Od zera (dosłownie! rzuciłam korpo aby zostać fotografką) do ponad 700 zadowolonych klientek i klientów. Od ZERA obserwujących, do silnej marki osobistej w niecały rok. Czyli case study Dragonflies by Madro.
To ogromnie istotny rozdział o rolach: Twojej i fotografa. Dowiesz się z niego, na kim spoczywa odpowiedzialność za sesję, skąd brać na nią pomysł i wizję, a przede wszystkim, wykonasz ćwiczenia, dzięki którym określisz, czego chcesz i jaka jest TWOJA REALNA POTRZEBA. Ćwiczenia pomogą Ci odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania podczas planowania sesji, będziesz mogła zebrać swoje pomysły i wizje na sesje: kobiecą, wizerunkową, pole dance/aerial/sportową, rodzinną, z partnerem/partnerką i reportaż ślubny. Ten rozdział to mindsetowe złoto. Są  w nim checklisty, ćwiczenia, dużo nieoczywistych pytań, których przerobienie będzie TURBODOŁADOWANIEM Twojej sprawczości.
Czyli jak skomponować pakiet mini sesji, aby był opłacalny dla Ciebie i atrakcyjny dla klientów. Dowiesz się jak wycenić swoje pakiety, ile dać w nich zdjęć, ile powinny kosztować pojedyncze ujęcia, ile czasu przeznaczyć na jedną sesję. Dostaniesz gotowe cenniki do wykorzystania we własnych sesjach.
Jakie przekonania na temat zarabiania na Twojej pasji i pieniędzy blokują Cię przed adekwatnym wycenianiem i prowadzeniem mini sesji – rozbijemy te przekonania w drobny mak. Przekonania to myśli, które są dla Ciebie tak prawdziwe, że ich nawet nie kwestionujesz. To przekonania sterują Twoimi decyzjami, także tymi biznesowymi. Bez wzięcia ich pod lupę i uświadomienia sobie skąd się wzięły, nie ruszysz do przodu.
Co musisz mieć w regulaminie, aby zapewnić bezpieczeństwo i profesjonalizm klientom i sobie.
Co musisz zrobić, aby było profesjonalnie, z klasą i kulturą, swobodnie, czyli wspierająco dla Twojego wizerunku. Z tej części dowiesz się o co, krok po kroku, zatroszczyć się przed i w dzień sesji, aby uniknąć wpadek i stresu
Jak fotografować, aby zapewnić sobie różnorodność i mnogość ujęć nawet z klientami, którzy nie potrafią pozować. Poznasz moją metodę pracy z klientami, dzięki której niemal przy każdej mini sesji klienci dokupują ZNACZNIE więcej ujęć niż w początkowym pakiecie.
Co musisz mieć w regulaminie, aby zapewnić bezpieczeństwo i profesjonalizm klientom i sobie.
Kiedy i jak promować mini sesje, aby zapewnić sobie pełen booking. Podpowiem Ci ile wcześniej zacząć promocję swoich sesji, aby zagwarantować sobie pełen booking. Podpowiem jakie tematy poruszać, aby sprzedawać LEKKO, bez poczucia “wpychania” komuś swoich usług. W tej części otrzymasz gotowe kalendarium publikacji, które będziesz mogła zastosować do każdej kolejnej mini sesji (a także innych sesji, także regularnych!)

Co mówią moje klientki?

Poznaj ich opinie o moich szkoleniach

Podsumowując

Co otrzymasz, kupując szkolenie?

jak ozorganizować zyskowne mini sesje szkolenie online

Nagranie ponad 3-godzinnego szkolenia online dla fotografek

Checklistę działań, o których musisz pamiętać, organizując mini sesje

Kalendarz publikacji, który pomoże Ci zaplanować i przeprowadzić kampanię sprzedażową każdej kolejnej mini sesji

Od sesji za 290 zł do minimum 4 000 zł w jeden dzień.

Zainwestuj w swój fotograficzny biznes

strategia i planowanie zyskownych mini sesji

jak ozorganizować zyskowne mini sesje szkolenie online

239 zł

349 zł

Kim jestem?

Cześć, jestem Kinga!

Cześć!
Jestem Kinga i od 2020 roku systematycznie realizują swoją misję, jaką jest odwstydzanie kobiet i wzmacnianie ich naturalnej fotogeniczności. 
 
Efekty mojej działalności zobaczysz pod marką Dragonflies by Madro, której tworzenie daje mi ogrom radości i satysfakcji.
 
Jestem specjalistką od naturalnej fotografii kobiet. Wierzę, że prawdziwe piękno płynie z wewnątrz i nie wymaga poprawek w postaci retuszu. 
 
W mojej fotografii stawiam na autentyczność i zawsze dbam o to, aby moje klientki po sesji wychodziły nie tylko z pięknymi zdjęciami, ale także ze wzmocnionym poczuciem własnej fotogeniczności.
Wiem, że sekretem dobrych, ponadczasowych zdjęć jest to, jak czujesz się w trakcie sesji (co wynika bezpośrednio z przygotowania do niej!), a nie idealnie gładka skóra.

© DRAGONFLIES BY MADRO  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU