Od sesji za 290 zł do minimum 4 000 zł w jeden dzień.

strategia, organizacja i promocja zyskownych mini sesji

jak ozorganizować zyskowne mini sesje szkolenie online

Szkolenie online dla fotografek, które chcą zarabiać na swojej pasji.

dobrze trafiłaś!

dowiedz się, jak organizować mini sesje, które będą Ci przynosiły zadowolonych klientów i zysk!

Jestem specjalistką od organizowania zyskownych mini sesji, po których moje klientki wychodzą zachwycone jakością zdjęć i obsługi klienta.

 

Dzięki mądremu wykorzystaniu strategii mini sesji, w bardzo krótkim czasie zbudowałam silną markę osobistą, która pozwala mi teraz żyć tak, jak zawsze chciałam.

 

Pracuję na własnych zasadach, mam cudowne klientki, realizuję się w swojej pracy, którą absolutnie KOCHAM.

też tak chcesz?

Szkolenie online

strategia i planowanie zyskownych mini sesji

Czego się dowiesz?

po tym szkoleniu...

Będziesz wiedziała, jakie błędy popełniasz i w jaki sposób się przed nimi ustrzec.

Zdobędziesz wiedzę, jak przygotować skuteczną ofertę Twoich mini sesji.

Zyskasz cenne wskazówki na temat Twoich blokad i wewnętrznych przekonań, które nie pozwalają Ci zarabiać na sesjach.

Dowiesz się, jak strategicznie promować swoje sesje, aby zapewnić sobie pełen booking.

Czego się nauczysz?

Sprawdź, jakie tematy poruszam

Od sesji za 289 zł do minimum 4 tysięcy za jeden (spokojny!) dzień zdjęciowy. Od zera (dosłownie! rzuciłam korpo aby zostać fotografką) do ponad 700 zadowolonych klientek i klientów. Od ZERA obserwujących, do silnej marki osobistej w niecały rok. Czyli case study Dragonflies by Madro.
To ogromnie istotny rozdział o rolach: Twojej i fotografa. Dowiesz się z niego, na kim spoczywa odpowiedzialność za sesję, skąd brać na nią pomysł i wizję, a przede wszystkim, wykonasz ćwiczenia, dzięki którym określisz, czego chcesz i jaka jest TWOJA REALNA POTRZEBA. Ćwiczenia pomogą Ci odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania podczas planowania sesji, będziesz mogła zebrać swoje pomysły i wizje na sesje: kobiecą, wizerunkową, pole dance/aerial/sportową, rodzinną, z partnerem/partnerką i reportaż ślubny. Ten rozdział to mindsetowe złoto. Są  w nim checklisty, ćwiczenia, dużo nieoczywistych pytań, których przerobienie będzie TURBODOŁADOWANIEM Twojej sprawczości.
Czyli jak skomponować pakiet mini sesji, aby był opłacalny dla Ciebie i atrakcyjny dla klientów. Dowiesz się jak wycenić swoje pakiety, ile dać w nich zdjęć, ile powinny kosztować pojedyncze ujęcia, ile czasu przeznaczyć na jedną sesję. Dostaniesz gotowe cenniki do wykorzystania we własnych sesjach.
Jakie przekonania na temat zarabiania na Twojej pasji i pieniędzy blokują Cię przed adekwatnym wycenianiem i prowadzeniem mini sesji – rozbijemy te przekonania w drobny mak. Przekonania to myśli, które są dla Ciebie tak prawdziwe, że ich nawet nie kwestionujesz. To przekonania sterują Twoimi decyzjami, także tymi biznesowymi. Bez wzięcia ich pod lupę i uświadomienia sobie skąd się wzięły, nie ruszysz do przodu.
Co musisz mieć w regulaminie, aby zapewnić bezpieczeństwo i profesjonalizm klientom i sobie.
Co musisz zrobić, aby było profesjonalnie, z klasą i kulturą, swobodnie, czyli wspierająco dla Twojego wizerunku. Z tej części dowiesz się o co, krok po kroku, zatroszczyć się przed i w dzień sesji, aby uniknąć wpadek i stresu
Jak fotografować, aby zapewnić sobie różnorodność i mnogość ujęć nawet z klientami, którzy nie potrafią pozować. Poznasz moją metodę pracy z klientami, dzięki której niemal przy każdej mini sesji klienci dokupują ZNACZNIE więcej ujęć niż w początkowym pakiecie.
Co musisz mieć w regulaminie, aby zapewnić bezpieczeństwo i profesjonalizm klientom i sobie.
Kiedy i jak promować mini sesje, aby zapewnić sobie pełen booking. Podpowiem Ci ile wcześniej zacząć promocję swoich sesji, aby zagwarantować sobie pełen booking. Podpowiem jakie tematy poruszać, aby sprzedawać LEKKO, bez poczucia “wpychania” komuś swoich usług. W tej części otrzymasz gotowe kalendarium publikacji, które będziesz mogła zastosować do każdej kolejnej mini sesji (a także innych sesji, także regularnych!)

Co mówią moje klientki?

Poznaj ich opinie o moich szkoleniach

Podsumowując

Co otrzymasz, kupując szkolenie?

jak ozorganizować zyskowne mini sesje szkolenie online

Nagranie ponad 3-godzinnego szkolenio strategii i planowaniu mini sesji, które przynoszą satysfakcję i zysk.

Checklistę działań, o których musisz pamiętać, organizując mini sesje.

Kalendarz publikacji, który pomoże Ci zaplanować i przeprowadzić kampanię sprzedażową każdej kolejnej mini sesji.

Od sesji za 290 zł do minimum 4 000 zł w jeden dzień.

Zainwestuj w swój fotograficzny biznes

strategia i planowanie zyskownych mini sesji

szkolenie dla fotografów mini sesje dragonflies by madro

349 zł

Myślisz, że to kolejna oferta, która ma wyciągnąć od ciebie kasę, nie dając nic w zamian?

DAJĘ CI GWARANCJĘ NA 30 DNI!

Jestem PEWNA i WIEM, że proces opisany w tym ebooku działa. Serio, w ogóle nie chcę zarabiać na produkcie, który Ci nie pomoże, dlatego, jeśli przeczytasz e-booka i w ciągu 30 dni uznasz, że nic on nie wniósł do Twojego życia i nie niesie za sobą wartości – ZWRÓCĘ CI PIENIĄDZE!

Ale to nie wszystko...

Dzięki temu szkoleniu

jak ozorganizować zyskowne mini sesje szkolenie online dla fotografek

Zastanawiasz się, czy to szkolenie jest dla ciebie?

Tak, jeśli

Nie, jeśli

Kim jestem?

Cześć, jestem Kinga!

Jestem Kinga i od 2020 roku systematycznie realizują swoją misję, jaką jest odwstydzanie kobiet i wzmacnianie ich naturalnej fotogeniczności. 

 

Efekty mojej działalności zobaczysz pod marką Dragonflies by Madro, której tworzenie daje mi ogrom radości i satysfakcji.

 

Jestem specjalistką od naturalnej fotografii kobiet. Wierzę, że prawdziwe piękno płynie z wewnątrz i nie wymaga poprawek w postaci retuszu. 

 

W mojej fotografii stawiam na autentyczność i zawsze dbam o to, aby moje klientki po sesji wychodziły nie tylko z pięknymi zdjęciami, ale także ze wzmocnionym poczuciem własnej fotogeniczności.

 

Wiem, że sekretem dobrych, ponadczasowych zdjęć jest to, jak czujesz się w trakcie sesji (co wynika bezpośrednio z przygotowania do niej!), a nie idealnie gładka skóra.

Najczęściej zadawane pytania

Tak! Z ebooka dowiesz się, gdzie szukać fotografów i pod jakimi hasłami kryją się najlepsze wyniki dla Twoich aktualnych potrzeb. Podpowiadam, miejsca, słowa kluczowe i hashtagi, a także sposoby na weryfikację, czy to, co fotograf ma na swojej stronie pokrywa się z tym, jakie zdjęcia może zrobić Tobie.
Ten e-book to kopalnia wiedzy dla osoby, która nigdy nie miała sesji. Traktuję Cię jak swoją klientkę – wprowadzam w świat sesji fotograficznych i poruszam wszystkie niezbędne tematy, o których musisz wiedzieć przed sesją. Jak wybrać fotografa, gdzie go znaleźć, jak określić rodzaj sesji, której chcesz i potrzebujesz, jak się przygotować, co robić, o co spytać – wszystko!
Gwarantuję Ci to! Nawet jeśli miałaś już sesję fotograficzną, to z mojego doświadczenia wynika, że prawdopodobnie nadal nie wiesz wielu rzeczy, o których fotograf powinien Ci powiedzieć, lub o których warto pomyśleć, zanim wybije godzina zero. Jeśli wiesz, co ze sobą zabrać i jak zorganizować dzień, w którym masz sesję, na pewno wyciągniesz dużo z części z ćwiczeniami i tej skupionej na mindsecie! To e-book nie tylko dla klientek fotografów, to e-book dla kobiet! Układa w głowie :)
Jeśli po przeczytaniu całego e-booka napiszesz do mnie z informacją “on mi nic nie dał”, ZWRÓCĘ CI KASĘ. Włożyłam w niego całe serce, doświadczenie i wiedzę i wiem, że każda kobieta może wynieść z niego coś wartościowego. Nie tylko w kwestiach sesji zdjęciowych! Jeśli uznasz, że się myliłam – nie będę się kłócić. 
Część z ćwiczeniami to taki workbook, w którym możesz odpowiedzieć na ważne pytania dotyczące Twoich potrzeb i wizji. Najpierw opisuję Ci ważne zagadnienia dotyczące konkretnej sesji, a później zadaję pytania, na które warto, żebyś pisemnie odpowiedziała. Zmuszenie do wypisania tego, co masz w głowie, nie tylko pozwala dogłębnie przeanalizować, o co Ci chodzi, ale przede wszystkim sprawia, że nabierasz odwagi, a Twoje potrzeby nie siedzą schowane w środku. To wielki krok do nabrania odwagi i uważam, że super wartościowa część e-booka :)

kup już dziś i zacznij...

Strategicznie podchodzić do swojej pracy i organizować sesje, które będą przynosić Ci satysfakcję, zysk i zadowolonych klientów!

© DRAGONFLIES BY MADRO  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU