Dlaczego wychodzisz źle na zdjęciach?

Zapisuję się!

Jakie są najczęstsze błędy w pozowaniu, które rujnują Twoje zdjęcia z wakacji lub amatorskich sesji zdjęciowych? 

 

 

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar, w którym podam Ci 5 prostych sposobów na DIAMETRALNIE lepsze pozowanie do zdjęć. 

 

 

 

30 maja  20:00

.
Kurs-pozowania-studio-7
Kurs-pozowania-studio-21

"Nie jestem fotogeniczna!"

Pomyślałaś tak o sobie kiedyś?

Powiedziałaś na głos?

Chodź na webinar!

Kieruję go dokładnie do takich osób jak Ty. 

 

Zbyt wiele razy słyszałam “nie jestem fotogeniczna” przed sesjami zdjęciowymi. Najczęściej od kobiet, które miały dopiero pierwszą lub drugą sesję fotograficzną, czyli niewielkie doświadczenie w pozowaniu i ustawianiu się do zdjęć. 

 

I dlatego postanowiłam podzielić się tym, czego nauczyłam się o pozowaniu i fotogeniczności pracując na sesjach z modelkami i kobietami, które z pozowaniem nie mają nic wspólnego. 

 

Jest kilka PODSTAWOWYCH błędów, które przed obiektywem popełnia większość kobiet. Te błędy sprawiają, że nie wyglądają one na zdjęciach tak dobrze, jak mogłyby, gdyby tylko wiedziały, jak tych błędów uniknąć. I dokładnie o tym będzie ten webinar.

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli:

ALE jednocześnie CHCESZ:

Mieć ładne zdjęcia

Z wakacji, z plaży, z Koloseum, z basenu, ze spaceru w parku z psem i kumpelą, z sesji! Słowem - chcesz po prostu fajne zdjęcia i już.

Mieć luz podczas pozowania

Nie stresować się kiedy obcy, kumpela lub chłopak lub parterka robią Ci zdjęcia, a Ty nie wiesz jak zapozować. Tak naprawdę lubisz zdjęcia, ale ich unikałaś bo się trochę wstydziłaś i już nie chcesz!

Potrzebujesz zdjęć na social media

A przekonanie o byciu niefotogeniczną blokowało Cię przed aktywnym pokazywaniem się w Internecie mimo, że tego chcesz. Selfie jeszcze sobie zrobisz, ale nie wiesz jak zapozować do zdjęć, kiedy robi Ci je ktoś inny lub kiedy ustawiasz telefon lub aparat na statywie.

Chcesz dowiedzieć się jak pozować

W prosty sposób. Bez pierdololo. Jak stanąć, jak usiąść, co zrobić z rękami i twarzą, żeby wszystko miało ręce i nogi. Chcesz PRAKTYCZNYCH WSKAZÓWEK.

Wzmocnić swoją pewność siebie

Bo jej brak hamuje Cię przed korzystaniem z życia. Bo czujesz, że zasługujesz na fajne zdjęcia, ale nie dajesz ich sobie robić, bo przed obiektywem czujesz się nagle jakoś niepewnie.

Webinar rozpocznie się za:

Zapisuję się!

Co mówią o mnie klientki?

Kim jestem?

Cześć! Jestem Kinga!

Od 2020 roku systematycznie realizują swoją misję, jaką jest odwstydzanie kobiet i wzmacnianie ich naturalnej fotogeniczności. Efekty mojej działalności zobaczysz pod marką Dragonflies by Madro, której tworzenie daje mi ogrom radości i satysfakcji. 


Jestem specjalistką od naturalnej fotografii kobiet. Wierzę, że prawdziwe piękno płynie z wewnątrz i nie wymaga poprawek w postaci retuszu. W mojej fotografii stawiam na autentyczność i zawsze dbam o to, aby moje klientki po sesji wychodziły nie tylko z pięknymi zdjęciami, ale także z wzmocnionym poczuciem własnej fotogeniczności. 


Wiem, że sekretem dobrych, ponadczasowych zdjęć jest to, jak czujesz się w trakcie sesji (co wynika bezpośrednio z przygotowania do niej!), a nie idealnie gładka skóra. 

Najczęściej zadawane pytania

Tak, osoby, które zapiszą się na webinar będą miały aż trzy dni aby go nadrobić.

Zapisz się na webinar, a otrzymasz link do transmisji oraz przypomnienie.

Nie, webinar będzie dostępny wyłącznie dla osób, które się na niego wcześniej zapiszą.