BEZPŁATNE 3-DNIOWE WYZWANIE MAILOWE

Glow & glitter
Dobry plan na dobry rok

Podsumuj ze mną 2023, wyciągnij wnioski i ZAPLANUJ 2024, aby był Twoim najlepszym!
Zyskaj pewność, że w tym roku osiągniesz to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.

Zapisz się na bezpłatne wyzwanie już teraz!

Tak nie musi być!

Wyobraź sobie...

Budzisz się rano podekscytowana, wiedząc, że masz przed sobą lekki i inspirujący dzień. Zaczynasz go tak, jak lubisz, na spokojnie, swoją poranną rutyną. W końcu masz na to czas! 

 

Do 12:00 masz czas na pracę nad swoją firmą. Lubisz to BARDZO! To są te momenty, kiedy skupiona i spokojna wymyślasz nowe tematy sesji, notujesz pomysły na kolejne posty i rolki, tworzysz moodboard sesji, która odbędzie się za 2 miesiące, a klientki już pytają, kiedy ruszają na nią zapisy. Pracujesz w ulubionej kawiarni. Czujesz inspirację i SPOKÓJ.


Po lekkim lunchu idziesz na sesję zdjęciową. Oprócz sprzętu zgarniasz podręczny statyw. Dzisiaj zostajesz w studio godzinkę dłużej, bo masz w planach nagranie ujęć do nowych rolek. Scenariusze i kadry masz rozpisane, wiesz, że praca pójdzie szybko.

Popołudnie masz dla siebie i spontanicznie wybierasz się na basen ze swoją Bestie. Wieczorem raczysz się domowym, zdrowym posiłkiem, który sama przygotowałaś, bo gotowanie Cię odpręża. Wieczorem czytasz książkę i krótko po 22:00 idziesz spać. 


Leżąc w łóżku, czujesz radość, satysfakcję i spokój – zrobiłaś wszystko to, co chciałaś. A jutro czeka Cię kolejny interesujący dzień! To dzień, kiedy masz blok na samorozwój i już nie możesz się doczekać, aż włączysz ten kurs o tworzeniu artystycznych kolaży. Cieszysz się podwójnie, bo kursy i warsztaty, które robisz dla rozrywki, inspirują Cię także w Twojej pracy. 

Nie gonią Cię deadliny, z obróbką jesteś na bieżąco, w tle przygotowujesz już treści pod promocję pleneru w innym mieście. Masz wszystko pod kontrolą i czujesz, że Ty się tą pracą bawisz!


Życie jest piękne!, myślisz i spokojna zasypiasz.

bezpłatne 3-dniowe wyzwanie mailowe
Dla fotografek, które chcą realizować piękne rzeczy, dobrze zarabiać i mieć czas na życie

Dzień 1.

Podsumowanie

Zaczniemy od podsumowania Twojego roku z akceptacją i szacunkiem dla Twoich fizycznych i emocjonalnych możliwości. Zdradzę Ci mój sposób na to, jak szczerze podsumować rok, aby kolejny był lepszy bez popadania w samobiczowanie.

Dzień 2.

Wizja

W drugim dniu wyzwania nakreślisz kierunek, w którym chcesz iść. Stworzysz wizję swojego wymarzonego życia i biznesu, która doda Ci energii do działania w momentach, kiedy motywacja znacząco spadnie (a ten moment przyjdzie na pewno!).

Dzień 3.

Cele i plan

Po wyciągnięciu wniosków i wytyczeniu kierunek na ten rok będziesz wiedzieć, czego chcesz. W dniu trzecim rozplanujemy to w czasie i rozbijemy na mniejsze kawałki, aby realizowanie Twoich celów było przyjemnością i kreatywną podróżą, a nie doświadczeniem, które będzie Cię stresować i przytłaczać.

Glow & glitter
Dobry plan na dobry rok

Zapisz się!

.

Co się zmieni

po Glow&Glitter Dobry plan na dobry rok?

Zobaczysz, kawa na ławę, które Twoje działania były najbardziej korzystne, przynosiły Ci najwięcej dochodu i świetnych klientów. Zobaczysz, które decyzje były nietrafione, jakich projektów nie zrealizowałaś i dlaczego. Przyjrzysz się czynnikom, które wpływały na Twoją produktywność i zyskasz nad nimi kontrolę.

Świadomie wybierzesz, które nawyki, procesy, projekty, pomysły zabierasz ze sobą w 2024, a którym już dziękujesz.

Stworzysz inspirującą i konkretną wizję na 2024. Wizję, która pomoże Ci określić priorytety i nada kierunek działaniom. Tak, abyś robiła to, co przybliża Cię do wymarzonego życia, a nie trzyma przykutą długie godziny do komputera.

Poznasz skuteczny sposób planowania, dzięki któremu na końcu wyzwania będziesz miała jasność co robić w 2024. Nauczysz się planować tak, aby cieszyć się stabilnymi dochodami bez popadania w kulturę zapie*dolu.

Podsumowując

Co otrzymasz, zapisując się na wyzwanie
Glow & glitter dobry plan na dobry rok?

3 wiadomości (dzień po dniu) z materiałami PDF, które pozwolą Ci poukładać wszystko w głowie i biznesie.

Ćwiczenia, dzięki którym podsumujesz 2023 rok i zobaczysz, które działania warto powtórzyć w 2024, a które pożegnać.

Wskazówki, dzięki którym stworzysz inspirującą i konkretną wizję na ten rok. Ta wizja będzie Twoim drogowskazem i motywacją do pracy w kolejnych miesiącach.

Wiedzę, jak wybierać priorytety, aby nie marnować czasu i energii na działania, które nie przynoszą Ci zysków ani satysfakcji.

Konkretne wskazówki jak stawiać sobie cele i jak je planować w czasie, aby faktycznie realizować to, co przybliża Cię do Twojej wizji. Nauczysz się rozbijać swoje cele na mniejsze kawałki, aby nie rezygnować z marzeń ze strachu przed ilością pracy.

PDF z ćwiczeniami, do którego będziesz mogła wrócić w dowolnym czasie.

Ale to nie wszystko...

Dzięki temu wyzwaniu

Czego się nauczysz?

Sprawdź, co znajdziesz w środku

Zaczniemy od podsumowania Twojego roku z akceptacją i szacunkiem dla Twoich fizycznych i emocjonalnych możliwości. Zdradzę Ci mój sposób na to, jak szczerze podsumować rok, aby kolejny był lepszy bez popadania w samobiczowanie.
W drugim dniu wyzwania nakreślisz kierunek, w którym chcesz iść. Stworzysz wizję swojego wymarzonego żucia i biznesu, która doda Ci energii do działania w momentach, kiedy motywacja znacząco spadnie (a ten moment przyjdzie na pewno!).
Po wyciągnięciu wniosków i wytyczeniu kierunek na ten rok będziesz wiedzieć, czego chcesz. W dniu trzecim rozplanujemy to w czasie i rozbijemy na mniejsze kawałki, aby realizowanie Twoich celów było przyjemnością i kreatywną podróżą, a nie doświadczeniem, które będzie Cię stresować i przytłaczać.

Co mówią moje klientki?

Poznaj ich opinie o wyzwaniu!

...i nie tylko!

spraw, by rok 2024 był twoim najlepszym

zyskaj czas na to, co dla ciebie naprawdę ważne!

Kim jestem?

Cześć, jestem Kinga!

Cześć!
Jestem Kinga i od 2020 roku systematycznie realizują swoją misję, jaką jest odwstydzanie kobiet i wzmacnianie ich naturalnej fotogeniczności. 
 
Efekty mojej działalności zobaczysz pod marką Dragonflies by Madro, której tworzenie daje mi ogrom radości i satysfakcji.
 
Jestem specjalistką od naturalnej fotografii kobiet. Wierzę, że prawdziwe piękno płynie z wewnątrz i nie wymaga poprawek w postaci retuszu. 
 
W mojej fotografii stawiam na autentyczność i zawsze dbam o to, aby moje klientki po sesji wychodziły nie tylko z pięknymi zdjęciami, ale także ze wzmocnionym poczuciem własnej fotogeniczności.
Wiem, że sekretem dobrych, ponadczasowych zdjęć jest to, jak czujesz się w trakcie sesji (co wynika bezpośrednio z przygotowania do niej!), a nie idealnie gładka skóra.

© DRAGONFLIES BY MADRO  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU