Zachwycająca i kuloodporna obsługa klienta

JAK Z KOMUNIKACJI ZROBIĆ TWÓJ WYRÓŻNIK I UNIKNĄĆ TARAPATÓW

Szkolenie online dla fotografek, które chcą zarabiać na swojej pasji.

Mam dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie, które Ci pomoże!

Dowiedz się, jak płynnie przejść od Hej, jestem zainteresowana sesją do Kupiłam sesję i nie mogę się doczekać! i zrobić z komunikacji swój wyróżnik.

Cześć! Jestem Kinga i za mną ponad 700 sesji i prawie setka reportaży ślubnych. Z komunikacji i obsługi klienta zrobiłam swój wyróżnik. Regularnie zaliczam efekt SOLD OUT moich sesji, a klientki wychodzą zachwycone jakością zdjęć i zaopiekowaniem przed, w trakcie i po sesji (zerknij koniecznie na opinie poniżej!).

 

Dzięki mądremu wykorzystaniu autentycznej, bezpośredniej i asertywnej komunikacji, zbudowałam zachwycającą i kuloodporną obsługę klienta, która pozwala mi cieszyć się pracą, podróżować, żyć na własnych zasadach. Klientki regularnie wracają do mnie na kolejne sesje, a polecenia i marketing szeptany stanowią bogate źródło klientów. Dzięki temu mam spokój nawet gdy Instagram kolejny raz zmienia algorytmy.

 

też tak chcesz? CzYTAJ DALEJ, MAM COŚ DLA CIEBIE!

Szkolenie online

Zachwycająca obsługa klienta

po tym szkoleniu...

Nauczysz się tak rozmawiać z potencjalnym klientem, aby od zwykłego zainteresowania sesją płynnie przechodzić do rezerwacji i płatności.

Będziesz miała gotowe przykłady wiadomości, które pomogą Ci przyspieszyć rezerwację, zabezpieczyć płatność za sesję, a klientowi dadzą poczucie bezpieczeństwa i wzbudzą zaufanie.

Na przykładzie Dragonflies by Madro zobaczysz, jak z komunikacji i obsługi klienta zrobić swój wyróżnik i zostawić konkurencję daleko w tyle.

Dowiesz się jak to zrobić, aby klientki wracały na kolejne sesje, wychodziły zachwycone i same chętnie polecały Cię swoim koleżankom.

Dzięki temu zyskasz kolejne źródło przychodu niezależne od zmieniających się algorytmów na Instagramie.

Poznasz niezawodne sposoby na small-talk z klientem, nawet jeśli uważasz się za introwertyczkę (ja jestem introwertyczką, a wymiatam w small-talk! NAUCZĘ CIĘ TEGO!)

Dzięki tej umiejętności, będziesz umiała szybko zbudować atmosferę zaufania na sesji, zrelaksować klienta i tym samym podnieść jakość zdjęć, które oddajesz.

A więcej pięknych zdjęć to większe zarobki!

Dowiesz się co robić, kiedy naprawdę coś pójdzie nie tak i będzie to Twoja odpowiedzialność.

Nauczysz się jak uniknąć dramy z klientem, jak nie przelewać swoich emocji na klienta, jak uspokoić emocje klienta, jak się dowiedzieć O CO NAPRAWDĘ CHODZI w konfliktowej sytuacji.

Dzięki temu przestaniesz się bać mówić "nie" i stawiać granic, podniesiesz swoją pewność siebie, a tym samym wizerunek profesjonalistki w oczach klienta.

Poznasz moje sposoby na nie stresowanie się kiedy fotografuję obcą osobę i przyjdzie moment, kiedy zapomnę co chciałam zrobić lub zaliczę "pozującą amnezję".

Dzięki temu przestaniesz czuć nerwy przed sesjami, zaczniesz bardziej ufać sobie i poznasz konkretne sposoby na zyskanie czasu na sesji kiedy nie wiesz co robić i odblokowanie kreatywności.

Poznasz moje sposoby na radzenie sobie z "trudnym klientem". Kiedy odpuszczać, a kiedy iść po swoje. Jakie czerwone flagi możesz dostrzec jeszcze przed rozpoczęciem współpracy, oraz jakie zachowania wskazują na to, że czerwoną flagą jesteś Ty.

Dowiesz się, jak radzę sobie z sinusoidą emocji (tak, ona dopada każdego!), wewnętrznym krytykiem, który odpala się po sesjach, a także co robię aby wyjść z najgorszych kryzysów.

sprawdź rozkład jazdy!

Czyli czego dowiesz się podczas oglądania szkolenia

Co musisz mieć gotowe, aby zachęcić do kontaktu i pokazać się z jak najlepszej strony.

Od pierwszej odpowiedzi do wiadomości domykającej rezerwację sesji. Co pisać, jak pisać, czy w ogóle pisać, jakie informacje zawrzeć, jakie wyrażenia zastosować, aby pomóc klientce podjąć sprawnie decyzję zakupową.

 • Jak prowadzić klientki na sesji aby wyszły zachwycone z sesji i zadowolone jeszcze przed otrzymaniem gotowych zdjęć. 
 • Tematy na small talk, które działają nawet jak jesteś introwertyczką. 
 • Co zrobić, jak w trakcie sesji złapiesz amnezję i wykończysz pomysły na pozy.
 • Jak pozować klienta, który ma zero doświadczenia przed obiektywem i niewielką świadomość własnego ciała.

Co zrobić po sesji, aby wzmocnić w kliencie poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy i zasiać ochotę na kolejną sesję. Detale, które mają ogromne znaczenie, a nie zdajesz sobie z tego sprawy.  Moje skuteczne sposoby na efekt WOW.

 • Jak “czytać” klientki i wiedzieć, o co naprawdę chodzi.
 • Co robić, kiedy klientka jest niezadowolona z efektów sesji.
 • Co robić, kiedy klientka nie wybrała tyle zdjęć, ile jest w pakiecie: zwracać pieniądze czy nie?
 • Co robić, gdy urywa się kontakt z klientką, a pieniędzy brak?
 • Co robić, gdy na sesję zgłasza się osoba z voucher’a, którego ważność już wygasła.
 • Co robić, kiedy para młoda chce abyś została dłużej na weselu.
 • Jak rozpoznać klientkę, która będzie roszczeniowa? 
 • Jak rozpoznać klientkę, która ma nierealistyczne oczekiwania wobec sesji.
 • Wszystko co powinnaś przekazać klientce aby uniknąć opóźniających się płatności, reklamacji, milczenia po wysłaniu zdjęć, dopraszania się o wybór odbitek.
 • Co musisz mieć w regulaminie, aby zapewnić bezpieczeństwo i profesjonalizm klientkom i sobie.
 • Jak traktować spóźnienia na sesje.
 • Jak podejść do zwrotu sesji lub klientki niezadowolonej z efektów.
 • Czy oddawać RAW-y.
 • Czy spełniać prośby o dodatkowy retusz lub inną obróbką kolorystyczną niż to wynika z Twojego portfolio.
 • Czy zwracać pieniądze za niewykorzystane zdjęcia z pakietu.
 • Czy obniżać cenę za krótszy czas sesji.
 • Czy pozwalać na modyfikowanie pakietów i oddawać środki za niewykorzystane zdjęcia bądź odbitki.
 • Co robić gdy klientka publikuje i nie oznacza: ścigać czy nie?
 • Co robić kiedy klientka nakłada filtry na Twoje zdjęcia.
 • Jak uratować sesję, która nie idzie dobrze.

Twój mental jest kluczowy. To jak myślisz i jakie emocje przeżywasz ma znacznie bardziej dalekosiężne skutki niż Ci się wydaje. W tym module powiem Ci jak radzić sobie z wewnętrznym krytykiem i lękiem, że zrobiłaś słabe zdjęcia, a klient będzie niezadowolony. To jakie emocje masz Ty manifestuje się w Twoim kontakcie z klientem i wpływa na jego finalny odbiór całego doświadczenia i jakości zdjęć. Powiem Ci jak zadbać o siebie tak, aby Twoi klienci na tym skorzystali. 

Co ci to tak naprawdę da?

Zastanawiasz się, czy to szkolenie jest dla ciebie?

Jest dla Ciebie, jeśli

Nie jest dla Ciebie, jeśli

jak z komunikacji zrobić Twój wyróżnik i uniknąć tarapatów

spraw, że klienci będą ustawiać się do ciebie w kolejce

zachwycająca obsługa klienta

359 zł

Myślisz, że to kolejna oferta, która ma wyciągnąć od ciebie kasę, nie dając nic w zamian?

Jestem pewna i WIEM, że proces omówiony na tym szkoleniu przynosi wymierne i realne EFEKTY.
Nie wierzysz? Zobacz opinie od moich kursantek. 

Co mówią moje klientki?

Poznaj ich opinie!

Kim jestem?

Cześć, jestem Kinga!

Jestem Kinga i od 2020 roku systematycznie realizują swoją misję, jaką jest odwstydzanie kobiet i wzmacnianie ich naturalnej fotogeniczności. 

 

Efekty mojej działalności zobaczysz pod marką Dragonflies by Madro, której tworzenie daje mi ogrom radości i satysfakcji.

 

Jestem specjalistką od naturalnej fotografii kobiet. Wierzę, że prawdziwe piękno płynie z wewnątrz i nie wymaga poprawek w postaci retuszu. 

 

W mojej fotografii stawiam na autentyczność i zawsze dbam o to, aby moje klientki po sesji wychodziły nie tylko z pięknymi zdjęciami, ale także ze wzmocnionym poczuciem własnej fotogeniczności.

 

Wiem, że sekretem dobrych, ponadczasowych zdjęć jest to, jak czujesz się w trakcie sesji (co wynika bezpośrednio z przygotowania do niej!), a nie idealnie gładka skóra.

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli regularnie rezerwujesz sesje, Twoi klienci wysyłają Ci opinie pełne zachwytu po sesjach, masz na czas płatności, umiesz tak filtrować klientów aby unikać nieprzyjemnych sytuacji, to nie dowiesz się ze szkolenia niczego nowego – wygląda na to, że już pięknie ogarniasz. 
Gwarantuję, że stosując odpowiednią komunikację, zwiększysz procent rezerwowanych sesji, a to szkolenie zwróci Ci się przy pierwszej sesji. Wdrażając moje rozwiązania z obsługi klienta, to szkolenie zwróci Ci się z nawiązką, ponieważ pozwoli Ci wyrobić sobie wizerunek profesjonalistki, do której warto chodzić na sesje.
Można na raty, można także z Pay Po.
Z racji, że jest to produkt cyfrowy, nie przysługuje Ci prawo do zwrotu. 

kup już dziś i zacznij...

Strategicznie podchodzić do swojej pracy i organizować sesje, które będą przynosić Ci satysfakcję, zysk i zadowolonych klientów!

© DRAGONFLIES BY MADRO  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU