Jedyne takie warsztaty biznesowo-fotograficzne! BE THE LIGHT

Zbuduj profesjonalny, zyskowny i inspirujący biznes fotograficzny na własnych zasadach!

2 terminy do wyboru:
21 kwietnia
27 kwietnia
teoria i mnóstwo praktyki

warsztaty jednodniowe
10:00-19:00
studio Pic Box
Poznań

Skorzystaj z cen promocyjnych tylko do 4 kwietnia!

Chcesz robić to, co kochasz i mieć z tego stabilne przychody? Ale....

Jeśli odpowiedziałaś „TAK” na przynajmniej 3 pytania, to te warsztaty są dla Ciebie!

Nauczę Cię, jak przyciągać klientów, którzy docenią Twoją pracę i chętnie Ci za nią zapłacą.

Pokażę, na swoim przykładzie, jak pasję przekuć w inspirujący, zyskowny biznes bez niepewności o przychody.

Zdradzę Ci mój sekret, jak zbudowałam silną markę osobistą i aktywną społeczność skupioną wokół WŁASNYCH wartości.

Marta (web)-2

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ WARSZTATY I POSŁUCHAJ, CO MÓWIĄ UCZESTNICZKI PIERWSZEJ EDYCJI.

Zapisy startują 21 marca o 21:00

Ceny EARLY BIRDS do 4 kwietnia. Potem ceny rosną!

Dzięki warsztatom BE THE LIGHT dowiesz się, jak skutecznie zbudować inspirujący i zyskowny biznes, nawet jeśli wydaje Ci się, że:

Twoim zdjęciom czegoś brakuje i masz za małe doświadczenie aby nazywać się fotografką.

Posiadanie wizji to coachingowa bzdura, a strategia komunikacji jest dla Ciebie zbyt skomplikowana.

3 tysiące zł za jedną sesję zdjęciową to abstrakcja, u Ciebie się to nie sprawdzi.

NIE MA dobrze płacących klientów, jest kryzys, duża konkurencja i trudno się wybić.

Nie będziesz przecież "błaznować" w Internecie, bo co powiedzą Twoi znajomi i rodzina?! Dobre zdjęcia się przecież "obronią same"!

Co będzie na warsztatach BE THE LIGHT?

Wizja + Nisza + Idealny klient

Na przykładach pokażę Ci dlaczego MUSISZ (tak, MUSISZ!!!!!!!!!!) doprecyzować wizję, niszę i idealnego klienta już na starcie.

Przy pomocy praktycznych ćwiczeń, stworzysz wizję, określisz swoją niszę fotograficzną i poznasz swojego idealnego klienta.

Po tym module, Twój mózg prawdopodobnie będzie parował, dlatego zakończymy ten etap sesją pytań i odpowiedzi, abyś po warsztatach dokładnie wiedziała co robić.

Budowanie wizerunku + Promocja + Sprzedaż

Zagłębisz się we wszystkie sekrety marki Dragonflies by Madro. Na przykładzie moich flagowych sesji plenerowych Baltic Stories dowiesz się jak kieruję promocją swoich usług, aby klientki ustawiały się w kolejce.

W tym module poznasz konkretne strategie komunikacji, które stosuję do nienachalnej acz skutecznej sprzedaży sesji fotograficznych.

Dostaniesz także konkretne wskazówki jak obsługiwać klientów, aby chętnie wracali po kolejne sesje.

Instagram! Jak robić to mądrze?

Instagram jest jednym z dwóch głównych źródeł moich klientów. Dowiesz się jak wykorzystuje Instagram do budowania relacji z moimi obserwatorkami, jak wykorzystuję posty, stories i rolki.


Porozmawiamy także o strachu przed pokazywaniem się w Internecie i dowiesz się jakie ja mam do tego podejście.


Ten moduł będzie w formie dyskusji. Weźmiemy pod lupę wyzwania każdej uczestniczki i opracujemy rozwiązania.

Twoje przekonania

Boisz się podnieść ceny? Boisz się odmówić klientom? Stresujesz się przed wysłaniem gotowych zdjęć? Zastanawiasz się pięć razy zanim dodasz zdjęcie na Instagram? Nagrywanie stories i prowadzenie live'ów powodują u Ciebie stres i unikasz pokazywania się w SM?

"Na dłuższą metę twoje przekonania określają twoje przeznaczenie." - Marie Forleo.

Otrzymasz ode mnie PRAKTYCZNE ćwiczenia, które pomogą Ci zidentyfikować jakie przekonania blokują Cię przed działaniem, a także sposoby aby te przekonania zneutralizować i zastąpić takimi, które wyzwolą Twój potencjał.

Przerwa obiadowa


Chwilka wytchnienia! Na warsztatach będą przekąski i kawka. W przerwie obiadowej będzie czas na zaczerpnięcie świeżego powietrza, rozmowy w kuluarach i zjedzenie czegoś większego.

Studio Pic Box jest oddalone od centrum, dlatego prawdopodobnie zamówimy coś na dowóz.

Jeśli posiadasz alergie pokarmowe, to rekomenduję abyś wcześniej sprawdziła, które knajpy serwują odpowiednie dla Ciebie jedzenie. :)

Sesja!

Zobaczysz jak pracuję na sesji kobiecej: jak prowadzę klientkę, co do niej mówię, jak to robię, że kobiety na moich zdjęciach wyglądają naturalnie i w pełni mocy.

Pokażę Ci również z jakich modyfikatorów korzystam na sesjach studyjnych. Zobaczysz jak je wykorzystać aby uzyskać pożądany efekt.

Będziesz miała czas 1:1 z modelką, kiedy pod moim okiem zrobisz swoją sesję.

W zależności od dostępnego czasu, zobaczysz minimum trzy schematy oświetlenia oraz zrozumiesz jak pracować w studio. Dzięki zdobytej wiedzy, zrealizujesz niemal każdą sesję zdjęciową.

Pamiętaj, aby zdążyć przed końcem promocji!

Koniec promocji EARLY BIRDS

Czego nauczysz się na warsztatach BE THE LIGHT? Co się zmieni?

Jeśli ta część warsztatów brzmi dla Ciebie jak pierdololo, to znak, że są one dla Ciebie. Bez jasnej wizji Twojego biznesu, określenia niszy i poznania potrzeb, cech i pragnień Twoich idealnych klientów tylko TRACISZ CZAS i skazujesz się na ciągłe gonienie za klientami i usilne przekonywanie ich do swoich usług

 

Te tematy wydają się skomplikowane, ale gwarantuję, że po warsztatach wyjdziesz z mocnym ukierunkowaniem i wiedzą co robić dalej.

Gwarantuję, że zmiany zobaczysz już w 6 miesięcy od daty warsztatów, jeśli wdrożysz moje wskazówki i BĘDZIESZ DZIAŁAĆ.

Na dłuższą metę twoje przekonania określają twoje przeznaczenie” – Marie Forleo. To one rządzą tym, jakie decyzje podejmujesz każdego dnia. To one dyktują, czy jesteś zachowawcza i nieśmiała w swoich działaniach. A Twoje działania kreują EFEKTY jakie masz lub NIE MASZ.

Pomogę Ci przejąć kontrolę nad tym głosem w Twojej głowie, który mówi Ci, że jesteś niewystarczająca aby świetnie zarabiać na zdjęciach.

Doświadczenie pokazało mi, że najbardziej skuteczną drogą jest budowanie AUTENTYCZNEGO i inspirującego biznesu zgodnego z tym, kim jesteś TY. 

Nie mam zamiaru mamić Cię obietnicami, że jedno magiczne rozwiązanie odmieni Twoje życie. 

Ale daję GWARANCJĘ, że jak wdrożysz wiedzę zdobytą na warsztatach i będziesz systematycznie działać, to sukces pojawi się wcześniej niż się spodziewasz.

Bez cenzury podzielę się swoimi doświadczeniami i historią, abyś mogła uniknąć moich błędów i dojść do tego miejsca, w którym jestem znacznie szybciej.

Dzięki tej strategii, w kilka miesięcy od założenia profilu Dragonflies by Madro, rozkręciłam biznes tak, że moje sesje wyprzedawały się w kilka minut. Aktualny cennik to minimum 1500 zł za sesję, a ja fotografuję w najpiękniejszych studiach w Polsce i organizuję plenery także za granicą. Nie dorabiam na etacie, nie utrzymuje mnie bogaty mąż, nie dostałam spadku od rodziców. Wszystko co mam jest SKUTKIEM moich działań i przemyślanej strategii, którą poznasz na warsztatach.

Co do nich mówię, jak to robię, że wyzwalam w nich pokłady naturalnej fotogeniczności, jak ustawiam i pozuję kobiety, które nie mają doświadczenia i czy faktycznie to robię. :) Zobaczysz mój największy skarb i sekret, który pozwolił mi tak szybko osiągnąć trwały sukces.

Opracujemy realne pomysły na wypromowanie Twojej marki. Praktycznie, burzą mózgów, podczas której, podzielę się moim doświadczeniem i podpowiem, jak zrobić to najbardziej efektywnie i najlepiej.

Zrozumiesz, dlaczego rabaty, niskie ceny i usilne starania o klienta to droga donikąd. Wypracujemy Twój nowy cennik i podpowiem Ci jak konstruować ofertę, aby klienci kupowali dokładnie to, czego Ty chcesz.

Zrozumiesz także, dlaczego czujesz przymus obniżania cen, utknęłaś w niskiej półce cenowej i zgadzasz się na współprace, których tak szczerze nie chcesz. 

Program warsztatów BE THE LIGHT

Abyśmy wszystkie czuły się komfortowo. Tematy poruszane na warsztatach są dla niektórych uznawane za trudne lub wręcz tabu. Na początku zbudujemy atmosferę wzajemnego zaufania, tak aby każda uczestniczka wiedziała, że może pytać i mówić wszystko w bezpiecznej i nieoceniającej atmosferze.

Tutaj przekażę Ci wszystkie wnioski, obserwacje i lekcje z budowania marki Dragonflies by Madro. Szanse, lekcje, błędy, wnioski. Ogrom praktycznej wiedzy w pigułce.

Wizja, nisza i znajomość idealnego klienta to absolutne podstawy każdego dobrze prosperującego biznesu. 

 

Na warsztatach zrozumiesz dlaczego tak jest i uzyskasz odpowiedzi, bez których nie ma szans ruszyć dalej.

 

Nie martw się, jeśli nigdy nie tworzyłaś wizji biznesu, nie masz pojęcia jaka może być Twoja nisza bo robisz różne sesje lub nie wiesz czego chcą i kim są osoby, z którymi chciałabyś pracować.

 

Warsztaty BTL są na wskroś praktyczne i opracujemy każdy z tych tematów, abyś pod koniec dnia miała jasność.

Porozmawiamy o pieniądzach. O emocjach, jakie w Tobie siedzą kiedy chcesz podnieść ceny. O pakietach i jak je konstruować, aby klient wybierał opcję, która jest dla Ciebie najbardziej opłacalna. O rabatach, akcjach promocyjnych i jak cena wpływa na postrzeganą wartość Twojej usługi.

Zobaczysz od środka jak planuję promocję swoich sesji aby klientki z niecierpliwością oczekiwały na otwarcie zapisów. 

 

Porozmawiamy o wyskakiwaniu z lodówki, prowadzeniu social mediów, treściach które sprzedają. Ten moduł będzie dla Ciebie prawdopodobnie bardzo zaskakujący.

 

Poznasz moją strategię komunikacji, dowiesz się co zawierać w treściach promocyjnych i dlaczego nie masz jeszcze kolejki chętnych na sesje. Oraz co z tym zrobić. 

 

W tym module, na tacy podam Ci rozwiązania, które działają. Jest jeden warunek – trzeba je WDROŻYĆ. 

Skonfrontujesz się z przekonaniami, które blokują Cię przed wyjściem z cienia i odważnym sięganiem po własne marzenia.

 

“To się nie uda”, “U mnie nie zadziała”, “Nie nadaję się do tego”, “Nie umiem, moje zdjęcia są niewystarczające”, “Jak podniosę ceny, to stracę klientów”, “Nie mogę brać tyle za sesję”, “Nie ma klientów”, “Ludzie nie mają teraz pieniędzy”, i wiele, WIELE więcej. 

 

Podzielę się z Tobą sposobami na osłabianie tych przekonań i zastępowanie ich takimi, które Cię będą wspierać.  

W trakcie przerwy, zamówimy jedzonko do studia. Będzie to czas na rozmowy w kuluarach i dzielenie się obserwacjami i doświadczeniami oraz na nawiązywanie relacji.

Zobaczysz jak pracuję z modelką na sesji. Poznasz moje sposoby na prowadzenie klientek, które nie są profesjonalnymi modelkami. Będziesz miała czas sam na sam z modelką, zrobisz zdjęcia zarówno w świetle zastanym jak i z wykorzystaniem lamp błyskowych.

 

Poznasz (co najmniej) dwa uniwersalne schematy oświetlenia, dowiesz się jak korzystać z modyfikatorów i jak ustawić aparat i lampy, aby uzyskać pożądany efekt.

 

UWAGA: praca z lampami będzie elementem całych warsztatów. Jeśli chcesz nauczyć się lamp od podstaw, zrozumieć światło i nauczyć się je czytać, zgłoś się na warsztaty indywidualne.

Nie pozostawiam żadnych pytań bez odpowiedzi. :) 

Magda (web)-6

Dlaczego możesz mi zaufać? Co mówią o mnie klientki?

Rozwinęłam w niecały rok swoją działalność od zera do etapu, w którym zdjęcia dają mi między 15 a 30 tys. przychodu miesięcznie. Od lat. Bez niepewności  i stresu o jutro. Robiąc to, co kocham i mając z tego mnóstwo zabawy i radości. Mam pracę marzeń, bo sama ją sobie stworzyłam. OD ZERA. I wbrew przeciwnościom losu.

 

Kiedy w mojej głowie powstała szalona myśl, aby pójść za tym, co mnie woła – czyli fotografią, pracowałam na etacie w korpo. Byłam nieszczęśliwa i kompletnie przekonana o tym, że nie nadaję się do prowadzenia własnej działalności, a już tym bardziej, do “robienia biznesu”. 

 

Nie dostałam spadku, pieniędzy od “męża” czy rodziców. Przez rok łączyłam pracę w korpo z jednoczesnym budowaniem portfolio i pozyskiwaniem klientów na reportaże ślubne i sesje. Odchodząc z etatu, miałam na koncie odłożone kilkadziesiąt tysięcy złotych i zarezerwowany cały rok do przodu. Wszystko to zrobiłam dzięki własnej determinacji. W pierwszym roku działalności, potroiłam swoją wypłatę z dawnej korporacji. Jestem chodzącym dowodem na to, że SIĘ DA. Trzeba tylko wiedzieć jak i mieć w sobie przynajmniej trochę determinacji.

 

Popełniłam po drodze mnóstwo błędów. Zaczynałam od etapu Ameby Asertywności. Czyli osoby, która dla klientów robi wszystko, nie dba o własne granice, pracuje ponad własne siły, bo przecież klient nasz pan. Droga do rekina asertywności, jakim jestem teraz, była długa i kręta. Ale dzięki temu, teraz doskonale wiem co działa, co nie, co ofertuję i jak OLBRZYMIĄ ma to wartość. 

 

I chcę Ci pomóc zrobić tak samo, a nawet lepiej. A czy nie boję się konkurencji? To pytanie zawsze pada, kiedy mówię, że mentoruję i uczę inne fotografki jak przekuć pasję w inspirujący biznes. I o tej “konkurencji” też będziemy rozmawiać na warsztatach. I udowodnię Ci, że nie ma się czego bać.

 

Mam misję odwstydzania kobiet – robię to na moich sesjach fotograficznych. Od tego roku coraz częściej chodzi za mną temat SPRAWCZOŚCI i odważnego sięgania po własne marzenia. Wiem, jakie to jest na początku przytłaczające. Też byłam w miejscu, gdzie nie miałam dobrego sprzętu, pieniędzy ani klientek i rozumiem doskonale, co się wtedy dzieje w głowie. Też miałam te wszystkie auto-sabotujące myśli (czasami nadal je mam, ale umiem już je pacyfikować i Ciebie też nauczę) i wiem, że dopóki nie zrobiłam z nimi porządku, nie realizowałam w pełni swojego potencjału.

 

Stąd nazwa warsztatów “BE THE LIGHT“.

Bądź widoczna. Mów to, co Ci w duszy gra. Bądź na scenie. Bądź GŁÓWNĄ bohaterką swojego życia. Weź marzenia we własne ręce i PRZESTAŃ CZEKAĆ aż ktoś Cię dostrzeże i pozwoli działać.

To są te warsztaty, które faktycznie zadziałają. Wyjdziesz z nich wzmocniona, a ziarenka, które w Tobie zasieję, dadzą Ci rezultaty już w ciągu 6 miesięcy od daty warsztatów. O ile mi zaufasz i się zaangażujesz. Dostaniesz realne wskazówki co robić i jak, aby za rok o tej porze mieć inspirujący i świetnie działający biznes, z którego żyjesz bez niepewności o swoje dochody.

 

Zrealizowałam około 80 reportaży ślubnych w całej Polsce. Od 2017 roku zrobiłam łącznie ponad 700 sesji – kobiecych, rodzinnych, narzeczeńskich, wizerunkowych, pole dance. Zorganizowałam trzykrotnie największy w Polsce plener fotograficzny pole dance “Baltic Stories”, na który przyjeżdżają kobiety z Polski i z zagranicy. Otworzyłam swoje studio fotograficzne w centrum Poznania. Zrealizowałam kilka plenerów także za granicą, w tym mój ulubiony – w Portugalii. A gdyby tego było mało, wydałam e-booka o tym, jak skutecznie przygotować się do sesji fotograficznej i video kurs pozowania i wyzwalania własnej fotogeniczności. Warsztaty “BE THE LIGHT” będą moimi drugimi warsztatami grupowymi. Prowadzę poczytny i inspirujący newsletter, który regularnie trafia do 1500 odbiorców.

 

Nic z tego by się nie wydarzyło, gdy kilka lat temu pewna inna fotografka nie zobaczyła potencjału we mnie i nie dodała mi wiatru w żagle.

 

Organizuję te warsztaty aby puścić dalej to, co sama dostałam, co było dla mnie sprężyną do lepszego, pięknego, pełnego i inspirującego życia na moich własnych zasadach. TEŻ TAK MOŻESZ. I ja Ci pokażę jak to zrobić szybko i skutecznie.

Widzisz? Te opinie to nie jest dzieło przypadku. To wynik moich działań. Dam Ci rozwiązania, które faktycznie działają. Dzięki którym przyciągniesz takie klientki, z którymi będziesz dzielić swoje wartości, które dostrzegą i docenią wartość Twojej pracy i CHĘTNIE za nią zapłacą.

Warsztaty "BE THE LIGHT" są dla Ciebie, jeśli:

Warsztaty "BE THE LIGHT" nie są dla Ciebie, jeśli:

UWAGA!
Zapisy startują 21 marca o godzinie 21:00


Cena EARLY BIRDS obowiązuje do 4 kwietnia 2024.
Po tej dacie, cena warsztatów wzrasta!

Masz możliwość płatności ratalnej, Pay Po, Blik. Możesz także wysłać do mnie maila i rozłożyć płatność na 2 razy: hello@kingamadro.com.

Koniec promocji EARLY BIRDS

WARIANT I

Cena promocyjna 1900 zł

Cena early birds do 4 kwietnia 2024 r.

WARIANT II

Cena promocyjna 2300 zł

Cena early birds do 4 kwietnia 2024 r.

WARIANT III - VIP

Cena promocyjna 3500 zł

Cena early birds do 4 kwietnia 2024 r.

Kim jestem?

Cześć! Jestem Kinga!

Od 2020 roku systematycznie realizują swoją misję, jaką jest odwstydzanie kobiet i wzmacnianie ich naturalnej fotogeniczności. Efekty mojej działalności zobaczysz pod marką Dragonflies by Madro, której tworzenie daje mi ogrom radości i satysfakcji. 

Jestem specjalistką od naturalnej fotografii kobiet. Wierzę, że prawdziwe piękno płynie z wewnątrz i nie wymaga poprawek w postaci retuszu. W mojej fotografii stawiam na autentyczność i zawsze dbam o to, aby moje klientki po sesji wychodziły nie tylko z pięknymi zdjęciami, ale także z wzmocnionym poczuciem własnej fotogeniczności

Wiem, że sekretem dobrych, ponadczasowych zdjęć jest to, jak czujesz się w trakcie sesji (co wynika bezpośrednio z przygotowania do niej!), a nie idealnie gładka skóra. 

Wiem też, że fotogeniczności można się NAUCZYĆ, oraz że jest ona wizualną manifestacją pewności siebie. Ta druga zaś wynika bezpośrednio z przekonań, jakie nosimy na swój własny temat i moją misją jest nauczyć Cię nowych przekonań, bardziej wspierających. Tak, żebyś nigdy więcej nie rezygnowała z niczego bo poczujesz się nie dość wystarczająca.

Wiem również, że często wystarczy mały impuls, wiara kogoś w nas, aby zaczęła się magia. Tak było w moim przypadku. Teraz, chcę to co sama dostałam, przekazać dalej i być sprężyną, która TOBIE doda rozpędu.

A prywatnie, KOCHAM podróże, te z plecakiem, swobodne. Mam duszę, która potrzebuje przygody równie mocno co słońca. Uwielbiam lepić rzeczy z gliny i szkliwić. I jeździć na rolkach i rowerze. Chodzę boso po polach, bo kontakt z ziemią daje mi spokój. Moim aktualnie największym marzeniem jest zbudować biznes niezależny od lokalizacji i doświadczać życia w różnych zakątkach tego pięknego świata.  Żyję z moją suczką, Cziką, która codziennie dostarcza mi mnóstwo powodów do radości, a czasami do facepalma. Co jakiś czas dokonuję rekonstrukcji swojego życia i oswajam się z myślą, że tylko zmiany są na pewno. Często słyszę, że mam w sobie mnóstwo odwagi. I wiem, że to prawda.

Pytania & Odpowiedzi

Są dwie daty warsztatów do wyboru. 21 lub 27 kwietnia 2024. Warsztaty odbywają się w studio fotograficznym PIC BOX przy ul. Lindego 4 w Poznaniu. Zaczynamy o godzinie 10:00. Koniec przewiduję na 19:00, ale BARDZO MOŻLIWE, że pożegnamy się jeszcze później.

Tak! Możesz skorzystać z rat 0% – opcja pojawi się po dodaniu warsztatów do koszyka i przejściu do płatności. Masz również opcję płatności PAY PO, BLIK, a także rozłożenia na 2 raty i płatności przelewem. Wystawiam faktury. 

Tak. Wpisz wszystkie dane finalizując płatność w sklepie. Jeśli wolisz zapłacić przelewem, to dane do faktury prześlij mi w wiadomości mailowej.

Grupa będzie miała maksymalnie 6 osób.

Jeśli dopiero zaczynasz – te warsztaty są dla Ciebie. Nie musisz mieć jeszcze portfolio ani własnej działalności. Ważne, abyś już robiła zdjęcia, nawet jeśli tylko TFP. 

Warsztaty są także dla kobiet, które działają na rynku od dłuższego czasu ale mają problem z zapełnieniem kalendarza. 

 

Oraz dla tych, które nie mają doświadczenia i obycia w pracy w studio fotograficznym i chcą zapoznać się z fundamentami pracy z lampami błyskowymi i led.

Te warsztaty są skoncentrowane na biznesowo-marketingowych obszarach działalności fotograficznej. Nie planuję na nich poruszać takich tematów jak kompozycja czy ekspozycja. ALE w trakcie warsztatów będzie sesja z modelką, podczas której rozwieję wszelkie Twoje wątpliwości i pytania również odnośnie technicznych aspektów fotografowania, pracy ze światłem czy kompozycji. Będziesz miała możliwość zrobić sesję z modelką zarówno przy świetle zastanym jak i BŁYSKOWYM. Jeśli do tej pory nie używałaś lamp błyskowych i nie masz bladego pojęcia jak się za to zabrać, to te warsztaty będą idealną okazją, abyś oswoiła się z lampami i zrobiła przy ich pomocy swoją pierwszą sesję.

Jeśli byłaś na moich pierwszych warsztatach fotograficznych, to “BE THE LIGHT” będą jak kolejny etap zaawansowania. BTL są skoncentrowane wokół budowania biznesu fotograficznego, marki fotografa, pracy z klientem, promocji i nienachalnej sprzedaży swoich sesji. Dowiesz się z nich jaką strategię komunikacji stosuję aby mieć tak spektakularne efekty. Natomiast, jeśli byłaś na pierwszej edycji BE THE LIGHT, to główną różnicą będzie fakt, że tym razem wprowadzam element pracy z lampami błyskowymi na sesji. Możesz wykorzystać te warsztaty jako konsolidację swojej wiedzy i dalsze rozbudowanie portfolio.