Jedyne TAKIE warsztaty fotograficzno-biznesowe

21 lub 27 kwietnia 2024

Studio Pic Box, Poznań

Chcesz robić to, co kochasz i mieć z tego stabilne przychody? Ale....

Jeśli odpowiedziałaś „TAK”, to (nie za dobrze, ale...) POMOGĘ CI TO ZMIENIĆ i w końcu zacząć sensownie i stabilnie zarabiać na tym, co Ci w duszy gra - fotografii!

Nauczę Cię jak przyciągać idealnych i dobrze płacących klientów na Twoje sesje.

Pokażę, na swoim przykładzie, jak pasję przekuć w inspirujący, zyskowny biznes bez niepewności o przychody.

Zdradzę Ci mój sekret, jak zbudowałam silną markę osobistą i aktywną społeczność skupioną wokół MOICH wartości.

Magda (web)-9

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ WARSZTATY I POSŁUCHAJ, CO MÓWIĄ UCZESTNICZKI PIERWSZEJ EDYCJI.

Zapisy startują 21 marca o 21:00


Przedsprzedaż EARLY BIRDS trwa
29-31 stycznia. Po tej dacie cena WZRASTA!

Dzięki warsztatom "BE THE LIGHT" dowiesz się jak skutecznie zbudować inspirujący i zyskowny biznes, nawet jeśli wydaje Ci się, że:

Twoim zdjęciom czegoś brakuje i nie wiesz jak korzystać z lamp

A Ty nie masz własnego stylu i nie rozumiesz, nie wierzysz, dlaczego ktoś miałby CHCIEĆ płacić Ci SENSOWNE pieniądze za Twoje zdjęcia.

Wizja, strategia
i plan działania to pierdolety

Które są trudne i bez sensu marnować na to czas. Przecież takie rzeczy się robi w korporacjach, nie?

3 tysiące za jedną sesję to abstrakcja

Żadne sposoby się u Ciebie nie sprawdziły. No żadne! Tych klientów po prostu nie ma. Starasz się, usilnie o nich zabiegasz, zachęcasz ceną, a i tak decydują się na kogoś innego.

NIE MA dobrze płacących klientów na Twoje sesje

Bo przecież robiłaś już wszystko, ogłaszałaś się na grupach na FB, robiłaś story i posty na IG, próbowałaś promować się przez znajomych, a nawet puściłaś płatną reklamę. I NADAL ZERO ODZEWU. Plus mamy kryzys.

Co będzie na warsztatach "BE THE LIGHT"?

Stworzymy wizję TWOJEGO biznesu

Bo nie mając jasno sprecyzowanego kierunku, będziesz się nadal kręcić w kółko. Ten moduł będzie praktyczny! Po warsztatach wyjdziesz z gotową wizją, do której będziesz mogła wracać w momentach kiedy na Twojej drodze pojawią się wyzwania (pojawią się na pewno!).

Określimy Twoją niszę i idealnych klientów

Bo to co jest do wszystkiego, jest... do niczego. Na własnym przykładzie udowodnię Ci dlaczego nisza jest konieczna do zbudowania dochodowego biznesu. Pokażę Ci, jak ją określić i mądrze wykorzystać do budowania własnej działalności fotograficznej.

Zdradzę moje sekretne sposoby na przyciąganie idealnych klientów za pomocą IG

Pokażę Ci, jak docierać do nowych klientów i jak o nich zadbać tak, żeby zostawali z Tobą na dłużej. Mam w tym ogromne doświadczenie - większość klientek wraca na moje sesje regularnie. Dostaniesz jasny przepis do wdrożenia w swoje działania w social mediach.

Weźmiemy pod lupę Twoje przekonania

Czyli to, co sprawia, że boisz się podnieść ceny, że nie mówisz otwarcie o wartości, jaką dają Twoje zdjęcia, że nie komunikujesz jakie korzyści wynikają ze współpracy z Tobą, że porównujesz się, na swoją niekorzyść, z innymi fotografami. "Na dłuższą metę twoje przekonania określają twoje przeznaczenie." - Marie Forleo. Bez zajrzenia w te myśli i wierzenia, które sterują Twoimi działaniami i decyzjami, nie pójdziesz dalej. Ten element warsztatów będzie również niesamowicie praktyczny i będzie pracował w Tobie długo po zakończeniu warsztatów.

"Klient nasz pan"

Powiem Ci, bez cenzury, jak obchodzić się z klientami, aby obie strony były usatysfakcjonowane. Przejdziemy przez dobre praktyki obsługi klienta. Podpowiem Ci jak komunikować się z klientami, aby uniknąć niedopowiedzeń i potencjalnie stresujących sytuacji. Dostaniesz ode mnie konkretne przykłady odpowiedzi i działań w trudnych i stresujących przypadkach.

Sesja!

Zobaczysz jak pracuję na sesji, pokażę Ci mój sposób na to, aby nigdy nie zabrakło mi pomysłów na pozowanie klientek, które nie są profesjonalnymi modelkami. Będziesz miała także czas sesję 1:1 z modelką. Pokażę Ci jak czytać światło aby zawsze wiedzieć, jak je wykorzystać. Zrobisz sesję zarówno przy świetle zastanym jak i błyskowym. Zobaczysz, jak ustawiam lampy aby uzyskać naturalne, delikatne, eleganckie światło idealne do zdjęć portretowych i sensualnych.

Czego nauczysz się na warsztatach "BE THE LIGHT"? Co się zmieni?

Gwarantuję, że zmiany zobaczysz już w maksymalnie 6 miesięcy od daty warsztatów, jeśli oczywiście wdrożysz moje wskazówki.

Instagram Dragonflies by Madro jest kameralny. Zgromadziłam tam ponad 4000 obserwatorek – to niewiele. Ale absolutnie wystarczająco aby utrzymywać się z sesji fotograficznych i cieszyć stabilnym dochodem. Pokażę Ci konkretnie jak raz na zawsze pożegnać się z niepewnością przychodów i mieć spokój i radość z prowadzenia własnej działalności fotograficznej. Bez wpadania w kulturę zapierdolu.

Bo przekonania to fundamenty. “Na dłuższą metę twoje przekonania określają twoje przeznaczenie” – Marie Forleo. To one rządzą tym, jakie decyzje podejmujesz każdego dnia. To one dyktują, czy jesteś zachowawcza i nieśmiała w swoich działaniach. Czy pokazujesz swoje zdjęcia z sesji i otwarcie mówisz, jakie są świetne, czy cała w stresie dodajesz jeden post na tydzień i nadal SIĘ CHOWASZ PRZED ŚWIATEM.

Weźmiemy Twoje przekonania pod lupę i zamienimy je na takie, które będą dodawały Ci wiatru w żagle i chroniły przed auto-sabotażem. Dostaniesz ode mnie DZIAŁAJĄCE rozwiązania, które sama stosuję w momentach dużego stresu. 

Pomogę Ci przejąć kontrolę nad tym głosem w Twojej głowie, który mówi Ci, że jesteś niewystarczająca aby zajebiście zarabiać na swoich zdjęciach.

Bo wierzę, że jedyną słuszną drogą jest budowanie AUTENTYCZNEGO i inspirującego biznesu zgodnego z tym, kim jesteś TY.


Pomogę Ci wyłuskać TWOJE wartości, tak abyś zawsze wiedziała dlaczego robisz to, co robisz


Nie zamydlę Ci oczu obietnicami, że jedno rozwiązanie działa dla wszystkich. Ale dam gwarancję, że budując fundamenty swojego biznesu o autentyczne wartości, jesteś SKAZANA NA SUKCES.

Powiem Ci konkretnie, jakie elementy MUSI zawierać oferta, abyś nie musiała ganiać za klientkami i usilnie przekonywać ich do własnych usług.


Rozbroję Twoje obiekcje odnośnie cen. O pieniądzach będziemy rozmawiać długo i dużo. Bo chcesz zarabiać duże pieniądze, nie pieniążki, nie hajs, a ja Ci w tym pomogę.

I jak regularnie powtarzam ten wynik. Podzielę się sekretami, które sama stosuję prowadząc markę Dragonflies by Madro i promując moje sesje. Dowiesz się jak planować działania, aby wyprzedawać swoje sesje.

Bez cenzury podzielę się swoimi doświadczeniami i historią, abyś mogła uniknąć moich błędów i dojść do tego miejsca, w którym jestem znacznie szybciej.

Dzięki której, w kilka miesięcy od założenia profilu Dragonflies by Madro, doszłam do miejsca gdzie moje sesje wyprzedają się w kilka minut, a ja regularnie i stabilnie zarabiam na sesjach fotograficznych. Bez konieczności dorabiania na etacie, bez ślubów, robiąc wyłącznie to, co kocham najbardziej – czyli fotografując i odwstydzając kobiety.

Ze “zwykłymi” kobietami, które zwykłe wcale nie są. Jak pozuję klientki, które nie są profesjonalnymi modelkami. Jaki jest mój sposób na to, aby nigdy nie brakło mi pomysłów na kolejne pozy. Powiem Ci również, czy są rzeczy na które się na sesjach nie zgadzam i jak to robię. 

By nie chodzić w kółko. Aby wiedzieć, co wybierać i jak kierować swoje komunikaty i treści, aby jak najszybciej dojść tam, gdzie TY chcesz.

Opracujemy realne pomysły na wypromowanie Twojej marki. Praktycznie, burzą mózgów, podczas której, podzielę się moim doświadczeniem i podpowiem, jak zrobić to najbardziej efektywnie i najlepiej.

Rozpiszemy tematy na treści, dzięki którym naturalnie zdobędziesz zaufanie klientek. 

Dzięki którym mogłam rzucić korporację i zostać fotografką. Dowiesz się co zrobiłam, żeby w niecały rok rozwinąć markę do etapu, w jakim jestem dziś.

To warsztaty “BE THE LIGHT” będą dla Ciebie POTĘŻNĄ dawką inspiracji i pomysłów. Wystarczy, że weźmiesz te, które rezonują z Tobą i je wdrożysz, a gwarantuję, że 6 miesięcy od daty warsztatów, będziesz już w zupełnie innym miejscu niż jesteś teraz. 

Ramowy program warsztatów "BE THE LIGHT"

Te warsztaty będą praktyczne. Dlatego program, który zaraz zobaczysz może ulec nieznacznym zmianom. Na pewno nic z niego nie ubędzie, a może coś dojść.

Abyśmy wszystkie czuły się komfortowo. Tematy poruszane na warsztatach są dla niektórych uznawane za trudne lub wręcz tabu. Na początku zbudujemy atmosferę wzajemnego zaufania, tak aby każda uczestniczka wiedziała, że może pytać i mówić wszystko w bezpiecznej i nieoceniającej atmosferze.

Tutaj przekażę Ci wszystkie wnioski, obserwacje i lekcje z budowania marki Dragonflies by Madro. Szanse, lekcje, błędy, wnioski. Ogrom praktycznej wiedzy w pigułce.

Z moją pomocą stworzysz Twoją autentyczną wizję inspirującego i dochodowego biznesu. Abyś wiedziała do czego dążysz. Abyś miała kompas i wiedziała co wybierać, a z czego rezygnować. Abyś NIE BAŁA się rezygnować. Abyś miała też źródło niegasnącej motywacji na gorsze momenty. Nic nie działa tak odżywczo, szczególnie w trudniejszych biznesowo momentach (a takie NA PEWNO będą!) jak przypomnienie sobie po co to robisz.

Zdefiniujemy Twoją niszę. Pomogę Ci określić co sprawia Ci największą satysfakcję w fotografowaniu i na czym się skupić, aby nie tracić czasu na sesje i tematy, które tylko oddalają Cię od Twojej wizji.

Określisz Twoich idealnych klientów. Ale zanim – dowiesz się dlaczego to TAK ważne i dlaczego bez tego ani rusz jeśli chcesz z pasji przejść w inspirujący i stabilnie zarabiający biznes.

Pomogę Ci stworzyć ofertę sesji zdjęciowych, która precyzyjnie trafi w potrzeby Twoich idealnych klientek. Opracujemy treść i cennik. Bez lania wody – sam konkret. 

To w tym module dowiesz się, co konkretnie robię, że nienachalnie promuję swoje sesje i klientki same mnie znajdują. Poznasz moją strategię komunikacji i sposoby na lekką i naturalną sprzedaż sesji zdjęciowych. Raz na zawsze, pożegnasz się z gonieniem za klientami, przekonywaniem, stresem i niepewnością. 

Pokażę Ci, jak sprawnie i szybko tworzę moje treści na Instagram. Zrobimy burzę mózgów, po której wyjdziesz z bankiem pomysłów na treści na Twoje profile w social mediach. Podpowiem jak robić skuteczne rolki bez tracenia czasu na nieudany montaż. Dowiesz się z jakich korzystam aplikacji i w jaki sposób. 

Skonfrontujesz się z przekonaniami, które masz, a które blokują Cię przed wyjściem z cienia i odważnym sięganiem po własne marzenia. “Na dłuższą metę twoje przekonania określają twoje przeznaczenie”.  – Marie Forleo. Na swoim przykładzie, pokażę Ci jak ważne, a wręcz najważniejsza jest praca na przekonaniach, czyli wyłapywanie tych, które Ci szkodzą, hamują Twój rozwój, na takie, które Cię wspierają i pomagają urzeczywistniać Twoją wizję. 

Pokażę Ci mój sekretny sposób jak rozbrajam takie przekonania i buduję takie, które mnie wspierają. 

Uwaga: będzie to głębokie, triggerujące i mocne doświadczenie.

W trakcie przerwy, zamówimy jedzonko do studia. Będzie to czas na rozmowy w kuluarach i dzielenie się obserwacjami i doświadczeniami oraz na nawiązywanie relacji.

Zobaczysz jak pracuję z modelką na sesji. Poznasz moje sposoby na prowadzenie klientek, które nie są profesjonalnymi modelkami. Będziesz miała czas sam na sam z modelką, zrobisz zdjęcia zarówno w świetle zastanym jak i z wykorzystaniem lamp błyskowych. Poznasz (co najmniej) dwa uniwersalne schematy oświetlenia, dowiesz się jak korzystać z modyfikatorów i jak ustawić aparat i lampy, aby uzyskać pożądany efekt.

UWAGA: praca z lampami będzie elementem całych warsztatów. Jeśli chcesz nauczyć się lamp od podstaw, zrozumieć światło i nauczyć się je czytać, zgłoś się na warsztaty indywidualne.

To czas, kiedy odpowiem na wszystkie pytania. O zdjęcia, o klientów, o cokolwiek, co Cię nurtuje.

Karo (web)-16

Dlaczego możesz mi zaufać? Co mówią o mnie klientki?

Rozwinęłam w niecały rok swoją działalność od zera do etapu, w którym zdjęcia dają mi między 15 a 30 tys. przychodu miesięcznie. Od lat. Bez niepewności  i stresu o jutro. Robiąc to, co kocham i mając z tego mnóstwo zabawy i radości. Mam pracę marzeń, bo sama ją sobie stworzyłam. OD ZERA. I wbrew przeciwnościom losu.

 

Kiedy w mojej głowie powstała szalona myśl, aby pójść za tym, co mnie woła – czyli fotografią, pracowałam na etacie w korpo. Byłam nieszczęśliwa i kompletnie przekonana o tym, że nie nadaję się do prowadzenia własnej działalności, a już tym bardziej, do “robienia biznesu”. 

 

Nie dostałam spadku, pieniędzy od “męża” czy rodziców. Przez rok łączyłam pracę w korpo z jednoczesnym budowaniem portfolio i pozyskiwaniem klientów na reportaże ślubne i sesje. Odchodząc z etatu, miałam na koncie odłożone kilkadziesiąt tysięcy złotych i zarezerwowany cały rok do przodu. Wszystko to zrobiłam dzięki własnej determinacji. W pierwszym roku działalności, potroiłam swoją wypłatę z dawnej korporacji. Jestem chodzącym dowodem na to, że SIĘ DA. Trzeba tylko wiedzieć jak i mieć w sobie przynajmniej trochę determinacji.

 

Popełniłam po drodze mnóstwo błędów. Zaczynałam od etapu Ameby Asertywności. Czyli osoby, która dla klientów robi wszystko, nie dba o własne granice, pracuje ponad własne siły, bo przecież klient nasz pan. Droga do rekina asertywności, jakim jestem teraz, była długa i kręta. Ale dzięki temu, teraz doskonale wiem co działa, co nie, co ofertuję i jak OLBRZYMIĄ ma to wartość. 

 

I chcę Ci pomóc zrobić tak samo, a nawet lepiej. A czy nie boję się konkurencji? To pytanie zawsze pada, kiedy mówię, że mentoruję i uczę inne fotografki jak przekuć pasję w inspirujący biznes. I o tej “konkurencji” też będziemy rozmawiać na warsztatach. I udowodnię Ci, że nie ma się czego bać.

 

Mam misję odwstydzania kobiet – robię to na moich sesjach fotograficznych. Od tego roku coraz częściej chodzi za mną temat SPRAWCZOŚCI i odważnego sięgania po własne marzenia. Wiem, jakie to jest na początku przytłaczające. Też byłam w miejscu, gdzie nie miałam dobrego sprzętu, pieniędzy ani klientek i rozumiem doskonale, co się wtedy dzieje w głowie. Też miałam te wszystkie auto-sabotujące myśli (czasami nadal je mam, ale umiem już je pacyfikować i Ciebie też nauczę) i wiem, że dopóki nie zrobiłam z nimi porządku, nie realizowałam w pełni swojego potencjału.

 

Stąd nazwa warsztatów “BE THE LIGHT“.

Bądź widoczna. Mów to, co Ci w duszy gra. Bądź na scenie. Bądź GŁÓWNĄ bohaterką swojego życia. Weź marzenia we własne ręce i PRZESTAŃ CZEKAĆ aż ktoś Cię dostrzeże i pozwoli działać.

To są te warsztaty, które faktycznie zadziałają. Wyjdziesz z nich wzmocniona, a ziarenka, które w Tobie zasieję, dadzą Ci rezultaty już w ciągu 6 miesięcy od daty warsztatów. O ile mi zaufasz i się zaangażujesz. Dostaniesz realne wskazówki co robić i jak, aby za rok o tej porze mieć inspirujący i świetnie działający biznes, z którego żyjesz bez niepewności o swoje dochody.

 

Zrealizowałam około 80 reportaży ślubnych w całej Polsce. Od 2017 roku zrobiłam łącznie ponad 700 sesji – kobiecych, rodzinnych, narzeczeńskich, wizerunkowych, pole dance. Zorganizowałam trzykrotnie największy w Polsce plener fotograficzny pole dance “Baltic Stories”, na który przyjeżdżają kobiety z Polski i z zagranicy. Otworzyłam swoje studio fotograficzne w centrum Poznania. Zrealizowałam kilka plenerów także za granicą, w tym mój ulubiony – w Portugalii. A gdyby tego było mało, wydałam e-booka o tym, jak skutecznie przygotować się do sesji fotograficznej i video kurs pozowania i wyzwalania własnej fotogeniczności. Warsztaty “BE THE LIGHT” będą moimi drugimi warsztatami grupowymi. Prowadzę poczytny i inspirujący newsletter, który regularnie trafia do 1500 odbiorców.

 

Nic z tego by się nie wydarzyło, gdy kilka lat temu pewna inna fotografka nie zobaczyła potencjału we mnie i nie dodała mi wiatru w żagle.

 

Organizuję te warsztaty aby puścić dalej to, co sama dostałam, co było dla mnie sprężyną do lepszego, pięknego, pełnego i inspirującego życia na moich własnych zasadach. TEŻ TAK MOŻESZ. I ja Ci pokażę jak to zrobić szybko i skutecznie.

Widzisz? Te opinie to nie jest dzieło przypadku. To wynik moich działań. Dam Ci rozwiązania, które faktycznie działają. Dzięki którym przyciągniesz takie klientki, z którymi będziesz dzielić swoje wartości, które dostrzegą i docenią wartość Twojej pracy i CHĘTNIE za nią zapłacą.

Warsztaty "BE THE LIGHT" są dla Ciebie, jeśli:

Warsztaty "BE THE LIGHT" nie są dla Ciebie, jeśli:

UWAGA! Zapisy startują 21 marca o godzinie 21:00.

Przedsprzedaż EARLY BIRDS startuje 29 stycznia i obowiązuje do 31 stycznia. Po tej dacie, cena warsztatów wzrasta!

Jest możliwość płatności ratalnej. Aby z niej skorzystać, wyślij wiadomość na hello@kingamadro.com.

Koniec promocji EARLY BIRDS

WARIANT I

WARIANT II

WARIANT III - VIP

Kim jestem?

Cześć! Jestem Kinga!

Od 2020 roku systematycznie realizują swoją misję, jaką jest odwstydzanie kobiet i wzmacnianie ich naturalnej fotogeniczności. Efekty mojej działalności zobaczysz pod marką Dragonflies by Madro, której tworzenie daje mi ogrom radości i satysfakcji. 

Jestem specjalistką od naturalnej fotografii kobiet. Wierzę, że prawdziwe piękno płynie z wewnątrz i nie wymaga poprawek w postaci retuszu. W mojej fotografii stawiam na autentyczność i zawsze dbam o to, aby moje klientki po sesji wychodziły nie tylko z pięknymi zdjęciami, ale także z wzmocnionym poczuciem własnej fotogeniczności

Wiem, że sekretem dobrych, ponadczasowych zdjęć jest to, jak czujesz się w trakcie sesji (co wynika bezpośrednio z przygotowania do niej!), a nie idealnie gładka skóra. 

Wiem też, że fotogeniczności można się NAUCZYĆ, oraz że jest ona wizualną manifestacją pewności siebie. Ta druga zaś wynika bezpośrednio z przekonań, jakie nosimy na swój własny temat i moją misją jest nauczyć Cię nowych przekonań, bardziej wspierających. Tak, żebyś nigdy więcej nie rezygnowała z niczego bo poczujesz się nie dość wystarczająca.

Wiem również, że często wystarczy mały impuls, wiara kogoś w nas, aby zaczęła się magia. Tak było w moim przypadku. Teraz, chcę to co sama dostałam, przekazać dalej i być sprężyną, która TOBIE doda rozpędu.

A prywatnie, KOCHAM podróże, te z plecakiem, swobodne. Mam duszę, która potrzebuje przygody równie mocno co słońca. Uwielbiam lepić rzeczy z gliny i szkliwić. I jeździć na rolkach i rowerze. Chodzę boso po polach, bo kontakt z ziemią daje mi spokój. Moim aktualnie największym marzeniem jest zbudować biznes niezależny od lokalizacji i doświadczać życia w różnych zakątkach tego pięknego świata.  Żyję z moją suczką, Cziką, która codziennie dostarcza mi mnóstwo powodów do radości, a czasami do facepalma. Co jakiś czas dokonuję rekonstrukcji swojego życia i oswajam się z myślą, że tylko zmiany są na pewno. Często słyszę, że mam w sobie mnóstwo odwagi. I wiem, że to prawda.

Pytania & Odpowiedzi

Są dwie daty warsztatów do wyboru. 21 lub 27 kwietnia 2024. Warsztaty odbywają się w studio fotograficznym PIC BOX przy ul. Lindego 4 w Poznaniu. Zaczynamy o godzinie 10:00. Koniec przewiduję na 19:00, ale BARDZO MOŻLIWE, że pożegnamy się jeszcze później.

Tak, możesz. Wejdź w formularz aplikacyjny i w nim zgłoś chęć płatności w ratach.

Tak. Zgłoś chęć otrzymania faktury w formularzu aplikacyjnym. Podaj od razu adres, nazwę i NIP na jaki wystawić fakturę.

Grupa będzie miała maksymalnie 6-8 osób. W przypadku znacznie większej liczby chętnych, zorganizuję dodatkowy termin.

Tak. Na swoim przykładzie pokażę Ci jak buduję swoją zaangażowaną społeczność i jak mając kameralne konto (4000 obserwujących) regularnie zarabiam na sesjach fotograficznych. Pokażę Ci, jak to zrobiłam że bookowałam sesje mając konto z 500 obserwującymi. Zdradzę też moje sekrety docierania do nowych odbiorców.

Warsztaty dedykuję kobietom, które są na początku drogi biznesowej. Jeśli nie masz jeszcze regularnych i satysfakcjonujących Cię przychodów z działalności fotograficznej, to te warsztaty są dla Ciebie. Dzięki praktycznym wskazówkom i mojemu doświadczeniu, unikniesz błędów, które mogą kosztować Cię mnóstwo pieniędzy, czasu i nerwów. 

Te warsztaty są skoncentrowane na biznesowo-marketingowych obszarach działalności fotograficznej. Nie planuję na nich poruszać takich tematów jak kompozycja czy ekspozycja. ALE w trakcie warsztatów będzie sesja z modelką, podczas której rozwieję wszelkie Twoje wątpliwości i pytania również odnośnie technicznych aspektów fotografowania, pracy ze światłem czy kompozycji. Będziesz miała możliwość zrobić sesję z modelką zarówno przy świetle zastanym jak i BŁYSKOWYM. Jeśli do tej pory nie używałaś lamp błyskowych i nie masz bladego pojęcia jak się za to zabrać, to te warsztaty będą idealną okazją, abyś oswoiła się z lampami i zrobiła przy ich pomocy swoją pierwszą sesję.

Jeśli byłaś na moich pierwszych warsztatach fotograficznych, to “BE THE LIGHT” będą jak kolejny etap zaawansowania. BTL są skoncentrowane wokół budowania biznesu fotograficznego, marki fotografa, pracy z klientem, promocji i nienachalnej sprzedaży swoich sesji. Dowiesz się z nich jaką strategię komunikacji stosuję aby mieć tak spektakularne efekty. Natomiast, jeśli byłaś na pierwszej edycji BE THE LIGHT, to główną różnicą będzie fakt, że tym razem wprowadzam element pracy z lampami błyskowymi na sesji. Możesz wykorzystać te warsztaty jako konsolidację swojej wiedzy i dalsze rozbudowanie portfolio.