Dla fotografek

Cześć Fotografko!

 

Jestem Kinga, fotografuję i odwstydzam kobiety nieprzerwanie od 2018 roku, kiedy to rzuciłam korporację aby realizować swoje marzenia i założyłam własną działalność. Jestem prawdziwą szczęściarą, ponieważ należę do tego wąskiego grona osób, które przekuły swoją największą pasję w inspirujący i zyskowny biznes. 

 

Skoro tu jesteś i czytasz ten tekst, to prawdopodobnie TEŻ TAK CHCESZ. 

 

Chcesz realizować się przez fotografię, inspirować, współpracować z ludźmi, którzy doceniają Twoją pracę, podróżować, mieć czas dla rodziny, na własne zainteresowania i cieszyć się przy tym stabilizacją finansową. Zgadłam? 

 

Jeśli tak, to świetnie trafiłaś. Zajrzyj niżej, do sekcji “Moje doświadczenie”.

Zobacz opinie po moich warsztatach i szkoleniach!

Moje doświadczenie...

kinga madro fotogrtaf kobiet sesje kobiece sesje artystyczne sesje pole dance

 Mam ponad 6-letnie doświadczenia pracy jako fotografka, a za mną ponad 700 sesji kobiecych, sportowych, rodzinnych i kilkadziesiąt wesel.

 

Jestem topową fotografką kobiet i pole dance w Polsce. Organizuję cyklicznie największy plener fotograficzny pole dance Baltic Stories (kolejna edycja w czerwcu 2024!), moje sesje wyprzedają się w kilka minut od ich ogłoszenia. Stacjonuję w Poznaniu, ale fotografuję także we Wrocławiu, Krakowie, Trójmieście i wszędzie gdzie mnie poniesie. Zorganizowałam także plenery kobiece w Portugalii, a w tym roku spotkasz mnie między innymi na Majorce.

 

Jestem chodzącym dowodem na to, że jak się chce, to się naprawdę DA! Nawet jeśli działasz sama, nie masz fortuny lub niekoniecznie możesz liczyć na czyjeś wsparcie. Nauczę Cię wszystkiego co wiem i co sama sprawdziłam na drodze budowania rozpoznawalnej marki osobistej i stabilnego biznesu fotograficznego.

Tworzę treści, szkolenia, warsztaty, z których sama chciałabym  skorzystać kiedy zaczynałam. Oszczędziłoby mi to mnóstwo stresu, wątpliwości, czasu i pieniędzy. 

Jeśli idea prowadzenia zyskownej firmy bez uciekania się do kontrowersji czy popadania w kulturę zapierdolu jest Ci bliska, to nie mogłaś lepiej trafić. Rozgość się.

Oferta szkoleniowa dla fotografek

Warsztaty biznesowo-fotograficzne „Be the Light”

Jedyne takie warsztaty biznesowo-fotograficzne, po których wyjdziesz z wizją, niszą i strategią rozwoju swojego biznesu.

 

Dowiesz się jak nienachalnie sprzedawać i przyciągać Twoich idealnych klientów. 

Poznasz sekrety najbardziej skutecznych sposobów na promocję sesji fotograficznych. 

Dopracujesz ofertę i nauczysz się wyceniać swoją pracę. Z

rozumiesz, jak świadomie budować markę osobistą

Odkryjesz przekonania dotyczące pieniędzy, zarabiania i swojej wartości, które do tej pory blokowały Cię przed odważnym i otwartym promowaniem swoich usług. 

Na koniec, dodam Ci wiatru w żagle!

 

Kolejna edycja warsztatów odbędzie się na wiosnę 2024.

Szkolenie online:
„Strategia i planowanie zyskownych mini sesji”.

Niemal 3 godziny konkretnej wiedzy jak zorganizować mini sesje, aby nie tylko zarobić znaczne kwoty, ale także pokazać klientom, że warto zainwestować u Ciebie większe sumy przy następnych sesjach.

 

Z nagrania dowiesz się:

o czym pamiętać, organizując dzień sesji mini,

jak wycenić swoje pakiety, aby zarobić minimum 4000 zł w jeden dzień,

jak i kiedy promować sesje, aby wyprzedały się w mgnieniu oka.

 

Oprócz konkretnych wskazówek podanych bez owijania w bawełnę otrzymasz także harmonogram publikacji w social mediach oraz chek-listę działań, która uchroni Cię przed ewentualnymi błędami i kłopotami, a pozwoli wywrzeć niesamowicie dobre wrażenie na Twoich klientach.

Konsultacje indywidualne

To spotkanie, na którym weźmiemy pod lupę Twoje największe aktualne wyzwanie i wspólnie stawimy mu czoło

 

Pomogę Ci zaplanować treści na Twoje social media, przejrzę portfolio, podpowiem, jak poradzić sobie z “trudnym” klientem, doradzę jak zorganizować się w małej firmie. Podpowiem z jakim wyprzedzeniem planować kampanię mini sesji. 

 

Możesz skorzystać z jednorazowych konsultacji kiedy masz jeden konkretny problem do rozwiązania. W przypadku większych tematów, takich jak ustalanie strategii komunikacji, budowaniu fundamentów biznesu, lepiej sprawdzi się pakiet kilku godzin konsultacji.

Warsztaty indywidualne

Program dopasowany pod Twoje aktualne potrzeby i wyzwania. 

 

Możliwe tematy to: 

• praca na sesji z modelką, 

• fotografowanie w świetle zastanym, 

• schematy oświetlenia studyjnego, 

• promocja i sprzedaż Twoich usług, 

• przyciąganie idealnych klientów, przegląd portfolio. 

 

Przed warsztatami otrzymasz ankietę, która pozwoli mi dopasować program pod Ciebie.

Jak skorzystać z oferty?

Odezwij się do mnie – odpiszę w ciągu 48 godzin.